באקדמיית וינגייט למצוינות בספורט נפרדו השבוע מ-12 מאמנים ומדריכים שסיימו השנה את שנות פעילותם באקדמיה, בנוכחותו מנכ"ל המכון שי אברהמי וצוות האקדמיה. שי אברהמי: "לב העשייה וההצלחה היא עבודתם האישית של המאמנים וצוות מדריכי האקדמיה שנותנים 120% מכישרונם, ממקצועיותם וממרצם"
![אקדמיית וינגייט למצוינות: תודה למאמנים ולמדריכים](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2021/01/מכון-וינגייט.jpg)
אקדמיית וינגייט למצוינות: תודה למאמנים ולמדריכים
אקדמיית וינגייט למצוינות: תודה למאמנים ולמדריכים
![](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2021/07/גיל-מעיין.jpg)
עם סיומה של שנת הלימודים תשפ"א, ורגע לפני ההכנות לשנת הפעילות תשפ"ב, התכנס אתמול (שלישי) הצוות החינוכי והמקצועי של אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט, לפרידה מהמאמנים ואנשי הצוות החינוכי שסיימו השנה את עבודתם באקדמיה. את טקס הפרידה כיבד בנוכחותו שי אברהמי, מנכ"ל מכון וינגייט, שהודה למאמנים ולמדריכים על עבודתם:
שי אברהמי, מנכ"ל מכון וינגייט:
"אנחנו בפתח תקופה של שינוי אדיר במכון הכולל שדרוג מתקני ספורט, הגעת נבחרות לאומיות ועוד, אך לב העשייה וההצלחה היא עבודתם האישית של המאמנים וצוות מדריכי האקדמיה שנותנים 120% מכישרונם, ממקצועיותם וממרצם למען קידום התפתחות הספורטאים הצעירים, רווחתם והצלחתם. תודה רבה לכם!"
מאמן האקדמיה גיל מעיין מעניק שי פרידה למאמן השחייה של האקדמיה, לירן וקנין (צילום: אבי יש, מכון וינגייט)
עם המאמנים שסיימו את עבודתם השנה באקדמיה נמנים: אמילי רוסנו (ג'ודו נשים), יואב שמש (ג'ודו גברים), לירן וקנין (שחייה), ואדים קארצ'ב וסלבה יאחנין (כדורגל נשים), מילה ניקוליץ וקורי קאר (כדורסל נשים), גל גלילי (כדורעף גברים) ומצוות ההדרכה: אנג'ליקה בוניס, דניאל קולפק, ענבל לוי פדידה ולירון סלומון.
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
![ד"ר שרגל: "התרחבות ושיתופי פעולה למען הצלחת הספורטאים"](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/07/איל-קטנטנה-3.jpg )
ד"ר שרגל: "התרחבות ושיתופי פעולה למען הצלחת הספורטאים"
![לפני פריז: ועדת החינוך של הכנסת במכון וינגייט](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/07/גיא-קטנה-1.jpg )
לפני פריז: ועדת החינוך של הכנסת במכון וינגייט
![בראייה נטורופתית: ה-C והסידן באורח החיים הבריא](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/06/ויטמין-קטנטנה.jpg )
בראייה נטורופתית: ה-C והסידן באורח החיים הבריא
![בקרוב: תיכון לספורטאי אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/06/כיתה-קטנטנה.jpg )