הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

השלוחה החרדית של מכון וינגייט

כושר גייט - קורסים לאוכלוסיה החרדית

"כושר גייט" ומכון וינגייט מביאים בפנייך את מיטב הקורסים במקצועות הספורט, השיקום, המחול והתנועה עם המורות המקצועיות ביותר ותוכנית לימודים עשירה, מקיפה ומגוונת.
והכול – בתהליך אישי עם תשומת לב פרטנית שיסייעו לך לבחור את מסלול הלימודים המתאים לך – ולצאת ממנו עם תעודה מבוקשת ביד. בקיצור כל מה שצריך כדי שבעז"ה תוכלי להתחיל בקרוב את יומך הראשון בעבודה שעליה את חולמת.

יחד יצרנו עבורך מסלול לימודים מקצועי ללא פשרות והמותאם מבחינה רוחנית – כדי להעניק לך את כל הדרוש ללימוד מקצוע מרתק, מאתגר, נושא בשורה ומגשים שליחות – "הטופ שבטופ"!

מסלולי הלימודים מקנים את תעודת ההסמכה המבוקשת והיוקרתית ביותר בתחום התנועה והכושר – תעודה שתסייע לך לסלול את דרכך להצלחה בעבודה מספקת ומתגמלת.

הביקוש הגובר והולך לבוגרות מסלולי ספורט, מחול, תנועה ושיקום – מביא שפע של אפשרויות פרנסה בתחומים אלו. יחד עם זאת, ככל שהמודעות גוברת – כך גובר גם הסינון: בסולם מטפסות רק בוגרות שיש להן תואר נחשב וממוסד רלוונטי, יוקרתי ושווה! תעודה של 'כושר גייט' בשיתוף 'מכון וינגייט' היא בדיוק מה שצריך כדי להתברג במקומות הטובים ביותר.

אם את מחפשת מקצוע שתוכלי לפרוש בו כנפיים, להשתכר כמו הטובות בשוק, מקצוע שהוא חיוני לבריאות, שיש בו אהבה, נתינה וכיף וגם עבודה פנימית משמעותית – מקומך אתנו. תידרשי לעבודה עקבית ולעמידה בכל דרישות הקורסים – אבל תרוויחי בגדול: מקצועית, אנושית ואישית.

הלימודים בכושר-גייט מציידים אותך בתעודה יוקרתית, המקובלת בכל מקום המכבד את עצמו. תוכלי לעבוד כשכירה ולקבל משכורות גבוהות, ותוכלי גם להיות עצמאית במגוון רחב של ענפי תנועה, ספורט ותרפיה, בעבודה פרטנית או בהנחיית קבוצות.

ליצירת קשר עם השלוחה החרדית של מכון וינגייט

03-5227600
ניתן למלא טופס זה ונשוב אליכם במהרה

  פנו אלינו לקבלת מידע על לימודים והרשמה פנו אלינו לקבלת מידע על לימודים והרשמה
  ליצירת קשר השאירו פרטים או חייגו 03-5227600

   מאשר קבלת תכנים שיווקיים
   טלפון כללי מכון וינגייט
   *3063