המחלף יאפשר לכל באי מכון וינגייט כניסה נוחה, בטוחה ומיידית מצפון ומדרום. שמשון שעתל, סמנכ"ל התפעול והתשתיות: "אירוע פתיחת מחלף וינגייט מיוחד ומרגש מאוד עבורי ומשמעותי מאוד עבור מכון וינגייט"
![סוף לסיבובי הפרסה: מחלף וינגייט נפתח](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2021/01/מכון-וינגייט.jpg)
סוף לסיבובי הפרסה: מחלף וינגייט נפתח
סוף לסיבובי הפרסה: מחלף וינגייט נפתח
![](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/03/מחלף-גדולה.jpg)
שמחים ונרגשים לבשר היום, יום חמישי, י"א באדר ב' תשפ"ד, 21 במרץ 2024, על פתיחתו של מחלף וינגייט בכביש 2. המחלף החדש הכולל גם שביל אופניים ושביל להולכי רגל, מאפשר לבאים מכיוון דרום כניסה ישירה למכון וינגייט ויציאה מיידית מהמכון לכיוון צפון.
מחלף וינגייט החדש – מבט מכיוון דרום. התמונה באדיבות דניה סיבוס בע"מ.
שמשון שעתל, סמנכ"ל התפעול והתשתיות של מכון וינגייט, שליווה את המיזם מטעם המכון:
"אירוע פתיחת מחלף וינגייט מיוחד ומרגש מאוד עבורי ומשמעותי מאוד עבור מכון וינגייט. המחלף יאפשר לכל באי המכון כניסה נוחה, בטוחה ומיידית מצפון ומדרום. אני מלווה את הפרויקט מטעם המכון מאז ראשיתו ועד לרגע מיוחל זה בו אנו זוכים לפתוח את המחלף לטובת משתמשי כביש 2 מצפון ומדרום. תודה רבה לכל השותפים לדרך: משרד התחבורה, נתיבי איילון, איתם הנדסה, דניה סיבוס, משרד עורכי הדין חגי שבתאי ולכל צוות הבינוי של המכון. בהצלחה לכל משתמשי המחלף והכי חשוב – סעו בזהירות!"
סמנכ"ל התפעול והתשתיות שמשון שעתל על מחלף וינגייט. צילום: אבי שי, מכון וינגייט
שימו לב: על הנוהגים מכיוון דרום להיצמד לימין ביציאת יקום ולהמשיך ישר על דרך השירות עד לעלייה למחלף.
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
![ד"ר שרגל: "התרחבות ושיתופי פעולה למען הצלחת הספורטאים"](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/07/איל-קטנטנה-3.jpg )
ד"ר שרגל: "התרחבות ושיתופי פעולה למען הצלחת הספורטאים"
![לפני פריז: ועדת החינוך של הכנסת במכון וינגייט](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/07/גיא-קטנה-1.jpg )
לפני פריז: ועדת החינוך של הכנסת במכון וינגייט
![בראייה נטורופתית: ה-C והסידן באורח החיים הבריא](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/06/ויטמין-קטנטנה.jpg )
בראייה נטורופתית: ה-C והסידן באורח החיים הבריא
![בקרוב: תיכון לספורטאי אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/06/כיתה-קטנטנה.jpg )