הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

נטורופתיה

פורום נטורופתיה

מנהלי הפורום

ד"ר מירה כהן שטרקמן
ד"ר מירה כהן שטרקמן / Ph.D, ראש תחום לימודי נטורופתיה במרכז וינגייט לרפואה משלימה בביתהספר למאמנים ולמדריכים ע"ש נט הולמן. נטורופתית, מתמחה במגוון מקצועות ברפואה טבעיתהוליסטית, מטפלת קלינית, עוסקת בכתיבה, במחקר ובהוראה בתחום הרפואה הטבעית וההתפתחות אישית. דוקטורט באוניברסיטת בר אילן בחקר עולם הרפואה אצל היהודיםהספרדים באגן הים התיכון. בוגרת B.A. במדעי הרוח מאוניברסיטת ת"א ובוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ת"א LL.B, עורכת דין ומגשרת הוליסטית. חברה באגודה הישראלית לנטורופתיה ולתזונה טבעית ובאיגוד ההרבליסטים של עיל"ם.
הודעות
44
פעילות אחרונה
מזמן, 19:27
ההודעה האחרונה
אשווגנדה
אפרת / 18/03/23 19:27
אוקסלטים בטחינה\סומסום לא מלא
דן / 13/03/23 12:33
אשווגנדה לנוער
יפעת / 26/09/22 10:41

פורום

הוסף הודעה חדשה

הוספת הודעה חדשה

העלה קובץ

ההודעות ותגובות

  • שלום, בבדיקת דם שעשיתי לויטמין b12 יצאה לי תוצאה של 212 pg/ml. השאלות שלי: 1)האם זה נמוך וכדאי לי לקחת תוסף תזונה? 2) באיזה מינון ולכמה זמן כדאי לי לקחת את התוסף. 3) אם הגוף מסוגל לאגור ויטמין למשך כמה שנים אז למה אנשים ממשיכים לקחת את התוסף באופן רציף למשך כל כך הרבה שנים ולא מפסיקים, הרי אחרי שהגוף מקבל כמה שצריך יש לו מאגר שמספיק לכמה שנים ואז אפשר להפסיק עם התוסף?
  • שלום מצאתי מתכון שעוזר לי לרדת במשקל לשמור על בטן שטוחה כמובן שאני מקפידה על 2 ליטר מים כדי שלא אתייבש אבל יש לי שתי חששות אחד שהגוף לא ידע לעבוד בלי זה סוג של התמכרות ו 2 שאני לא יוצרת חומר שיכול לגרום נזק בגוף
  • שלום, אני בן 51, אין לי מחלות עיניים. מרכיב משקפיים לקריאה בלבד. שאלתי, אלו תוספי תזונה מומלצים לשיפור ולהגנת הראייה, לרבות "לוטאין" וכן אוכמניות. כמו כן אודה להתיחסות למינונים, בהתאמה. תודה, דור.
  • האם כדאי לשלב עם נטורופתיה תעודת הוראה ? מה דעתכם ? https://new.achva.ac.il/ba/teaching-certificate/
1 2 3
שינוי גודל פונט
ניגודיות