הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

קורס מדריכי נינג'ה – מסלול מכשולים

קורס מדריכי נינג'ה – מסלול מכשולים

רכז הקורס
אדם מלכי
טלפון
0586692548 0586692548
מחיר
4,990
+ 390

דמי הרשמה מוזלים באתר
לפריסת תשלומים לחצו כאן

סה"כ שעות לימוד
140
לכל מסלולי הלימוד

לחצו על השלוחה הרצויה

חדש בביה"ס למאמנים ולמדריכים של מכון וינגייט: התוכנית המקיפה והמקצועית בישראל להכשרת מדריכי/ות נינג'ה – מסלול מכשולים. בתוכנית יוכשרו מדריכים שיוכלו לתת מענה למספרם ההולך וגדל של המתאמנים בענף הפופולרי הפורח. כידוע, פעילות הנינג'ה דורשת הכנה גופנית ומנטלית ויכולות ספציפיות למסלול המכשולים המאתגר. בקורס חדש – בשיתוף מתחם נינג'ה פלאש רעננה בהובלת אדם מלכי וספיר כהן כרמי, תקבלו את כל הכלים התיאורטיים והמעשיים הדרושים לבניית תוכנית אימונים מקצועית ולהפעלתו של מתחם נינג'ה.

 

תוכנית הלימודים כוללת 128 שעות כמפורט להלן:

א. מדעים/עיוני – 52 שעות.
ב. מעשי/ענפי – 60 שעות.
ג. חניכה/סטאז' – 16 שעות (לצד מדריך מלווה).

 

רכזי הקורס:
אדם מלכי וספיר כהן-כרמי

אדם מלכי – מאמן כושר ונינג'ה מוערך בעל 15 שנים של ניסיון מתוכם שנתיים בארצות הברית. בעליו של מכון הנינג'ה והכושר "פלאש" ברעננה. פיינליסט "נינג'ה ישראל" ומאמנם של עשרות מתאמנים בעלי הישגים בתוכנית הטלוויזיה ובליגת הנינג'ה הרשמית, לרבות ספורטאים מובילים בענף. בוגר מכון וינגייט ו – NASM ובעל מגוון רחב של הסמכות מהארץ ומחו"ל בעולמות הכושר ואורח החיים הבריא: שיקום ספורטאים, ניתוח תנועתי (FMS), תזונת ספורטאים, ספורטתרפיה, קואוצ'ינג ואורח חיים בריא.

ספיר כהן-כרמי – מאמנת כושר, התעמלות ונינג'ה מוערכת בעלת 11 שנות ניסיון. בעליו של מכון הנינג'ה והכושר "פלאש" ברעננה. בעלת תואר ראשון בחינוך גופני. ייצגה את ישראל באליפות אירופה, באליפות עולם ובתחרויות בין-לאומיות בענפי הנינג'ה וההתעמלות והשתתפה גם ב"נינג'ה ישראל". נמנית עם הנשים החזקות בענף.

 

10% הנחה בשכר הלימוד
למדריכים בספורט התחרותי או העממי אשר סיימו בהצלחה את לימודי מקצועות המדעים.

מטרות הקורס
הקורס מיועד להכשיר מדריכים בענף הנינג'ה, אשר ירכשו באמצעותו ידע עיוני ומעשי בתחומים: א. הפעלת מתחם נינג'ה. ב. הדרכת פעילות נינג'ה במתקן ייעודי.

הסמכה

תעודת מדריך נינג'ה - מסלול מכשולים מוסמך מטעם בית הספר למאמנים ולמדריכים - מכון וינגייט.

תנאי קבלה:

– מסיימי כיתה י' או מי שמלאו לו 16 שנים

– ריאיון אישי ומבחן קבלה מעשי

– אישור רפואישלחו לי מידע נוסף

לקבלת סילבוס וליצירת קשר השאירו פרטים