הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

קורס יסודות בטיפול ויסצרלי בבעיות אורטופדיות

רכז הקורס
דמיטרי טל
טלפון
0526898784 0526898784
מחיר
1,190 + 110 דמי הרשמה מוזלים באתר
סה"כ שעות לימוד
26
לכל מסלולי הלימוד

לחצו על השלוחה הרצויה

כאורגניזם, גוף האדם פועל כמערכת אחידה שכל מרכיביה נמצאים ביחסים תפקודיים מורכבים. רק ידע בחוקי היחסים האלה יוכל לאפשר למטפל לפתור בעיות תפקוד ובריאות של מטופליו באופן יעיל.

יחסי הגומלין בין מערכת התנועה לבין האיברים הפנימיים בגוף האדם תופסים מקום מרכזי בהבנת הקשרים התפקודיים של גוף האדם, בהבנת בעיות שמקורן בהפרעות במערכת השריר והשלד שעלולות לפגוע בתפקוד האיברים הפנימיים ולהיפך – שכן הפרעות באיברים הפנימיים גורמות ל"פיצוי" במערכת התנועה, לשינויים ביציבה ובתבנית ההליכה, ויוצרות עומס יתר על מערכות הגוף ונזקים נוספים.

למעשה, פתרון הבעיות שמקורן בהפרעות במערכת התנועה מחייבות התייחסות למצב האיברים הפנימיים ו/או טיפול יעיל בבעיות הקשורות באיברי הגוף הפנימיים וזאת עוד מבלי לקחת בחשבון את מצבה של מערכת התנועה.

קורס זה חושף בפני הסטודנטים את התמונה הכוללת של היחסים האנטומיים והפיזיולוגיים שבין מערכת התנועה לבין המערכת הוויסצרלית. הסטודנטים ילמדו לאבחן דיספונקציות במערכת הוויסצרלית שגורמות לכאב או לפגיעה בטווחי התנועה, ירחיבו את יכולות האבחון והטיפול שלהם באמצעות פלפציה (מישוש) ויקבלו כלים לטיפול בבעיות הקשורות במערכות הגוף הפנימיות בטכניקות עדינות.

 

הסמכה

תעושת השתתפות

תנאי קבלה:

מטפל במקצועות הרפואה המשלימהקבלו מידע נוסף

לקבלת סילבוס וליצירת קשר השאירו פרטים

    Secured By miniOrange