הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

השר חילי טרופר ביקר במכון וינגייט

השר חילי טרופר ביקר במכון וינגייט

מאת: Marie Rose
מכון וינגייט, חדשות
26 - 05 - 20

שר התרבות והספורט החדש, ח"כ חילי טרופר, סייר במכון וינגייט ונפגש עם ראשי המכון, מאמנים וספורטאי ההישג האולימפיים של ישראל ובהם אורי ששון, שגיא מוקי, השחיין מירון חירותי ועוד. בסיום הביקור אמר חילי טרופר: "זה היה מפגש עם ערכים של שאפתנות, מקצועיות ושליחות". מנכ"ל מכון וינגייט, שי אברהמי, סיכם: "אנו תקווה ששיתוף הפעולה בינינו יביא לקידום הספורט ההישגי בישראל"

שר התרבות והספורט, ח"כ חילי טרופר, ערך היום (שלישי) את ביקורו הראשון במכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, בליווי בכירי משרד התרבות והספורט ובהם מנכ"ל משרד התרבות והספורט היוצא, עו"ד יוסי שרעבי וראש מנהל הספורט, מר עופר בוסתן. השר טרופר ונציגי משרדו סיירו במתקני המכון עם מנכ"ל המכון, מר שי אברהמי, יו"ר המכון, מר יקי אנוך, סמנכ"ל התשתיות והתפעול, מר שמשון שעתל, יו"ר היחידה לספורט הישגי, דני אורן ובעלי תפקידים נוספים.

מימין לשמאל: יו"ר המועצה, יקי אנוך, שר התרבות והספורט, ח"כ חילי טרופר ומנכ"ל מכון וינגייט, שי אברהמי (צילום: אבי שי)

השר טרופר סייר במתחמי האימון המרכזיים של המכון, לרבות אולמות נבחרות הג'ודו ובריכות השחייה – שם פגש את ראשי האיגודים וזכה לתדרוך אודות פעילות המכון בימי הקורונה ובימים כתיקונם. השר אף צפה באימונים וערך היכרות עם בכירי ספורטאי ההישג של ישראל המתאמנים במכון.

חילי טרופר עם המדליסט האולימפי, אורי ששון (צילום: אבי שי)

שר התרבות והספורט, חילי טרופר: "זכות לבקר במכון וינגייט שהוא לפני הכול מעוז של מצוינות בספורט. המפגש עם הנהלת המכון ועובדיו וכן עם הספורטאים המובילים בארץ, ביניהם ספורטאים אולימפיים רבים, היה מפגש עם עולם ערכים של שאפתנות, מקצועיות ושליחות".

השר חילי טרופר במפגש עם בנות נבחרת הג'ודו של ישראל (צילום: אבי שי)

שי אברהמי, מנכ"ל מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, סיכם: "שמחנו לארח את השר טרופר במתחם ולהציג בפניו את עשייתנו לצד הצבת מטרות משותפות להמשך הדרך הכוללות את קידום ספורטאי המכון, תחזוק המתקנים והכנת הסגלים לקראת המשחקים האולימפיים בטוקיו 2021. אנו תקווה כי הסיור הנוכחי הוא הראשון מיני רבים שעוד יבואו וכי שיתוף הפעולה בינינו יביא לקידום הספורט ההישגי בישראל, על הבמה הארצית והבין-לאומית כאחד"

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

"מפעלי קיץ" של אלופים בביה"ס למאמנים

"מפעלי קיץ" של אלופים בביה"ס למאמנים

חדשות, ביה"ס למאמנים ולמדריכים, מכון וינגייט
20 - 08 - 2023
קרא עוד
הסכם בית לאומי לענף הטאקוונדו במכון וינגייט

הסכם בית לאומי לענף הטאקוונדו במכון וינגייט

חדשות, מכון וינגייט, ספורט הישגי
07 - 08 - 2023
קרא עוד
Secured By miniOrange