באירוע הרמת כוסית חגיגית לכבוד הפסח הוכרזו מצטיינות ומצטייני מכון וינגייט בנוכחות הנהלת המכון ועובדיו. גיא אטיאס, מנכ"ל המכון: "גאה להחזיר עטרה ליושנה. לארגון אין זכות קיום ללא עובדים מצטיינים"
![טקס מצטייני ומצטיינות וינגייט 2024](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2021/01/מכון-וינגייט.jpg)
טקס מצטייני ומצטיינות וינגייט 2024
טקס מצטייני ומצטיינות וינגייט 2024
![](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/04/מצטיינים-גדולה.jpg)
עובדות ועובדי מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, זכו היום (חמישי) לאירוע הרמת כוסית מרגש ומפנק לרגל חג הפסח שבאופק.
ברכתו של גיא אטיאס, מנכ"ל מכון וינגייט, לעובדי ועובדות המכון. צילום: אבי שי, מכון וינגייט.
שיאו של האירוע היה טקס חלוקת פרסי הצטיינות לעובדות ועובדי המכון במעמד יו״ר המכון ד״ר יואב הלר, מנכ״ל המכון גיא אטיאס וטל לפידות, מנהלת משאבי האנוש של המכון.
טקס מצטייני ומצטיינות מכון וינגייט 2024. צילום: אבי שי, מכון וינגייט.
עם מצטיינות ומצטייני המכון נמנים: יאיר טלמון, קרינה מילנר חזקיהו, אלון יחיאל, ניקולאי לוצנקו, אבי גולן, יהודית ביננפלד, אדי קוגן, יוליה חיאט גרינייט, מאור אוקון ומצטייני המנכ"ל: יואב פרידמן וגילה אשורוב.
ד"ר יואב הלר, יו"ר מכון וינגייט, עם מצטיינת המנכ"ל גילה אשורוב. צילום: אבי שי, מכון וינגייט.
גיא אטיאס, מנכ״ל מכון וינגייט:
״אני גאה ושמח להחזיר עטרה ליושנה ולחדש את טקס המצטיינים לעובדי המכון שראויים לכך. אין לארגון קיום ללא עובדות ועובדים מצטיינים! שמחנו היום על הזכות להרים כוסית לחג שמח על אף שבימים אלו זכר הנרצחים והנופלים אינו מש מליבנו ואנו משתתפים בצער המשפחות. כולנו תקווה לשחרור החטופים ונושאים תפילה לשלומם של חיילי וחיילות צה״ל וכוחות הביטחון״🎗️🇮🇱🍷💐💚
לגלריית התמונות המלאה בפייסבוק, לחץ כאן.
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
![ד"ר שרגל: "התרחבות ושיתופי פעולה למען הצלחת הספורטאים"](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/07/איל-קטנטנה-3.jpg )
ד"ר שרגל: "התרחבות ושיתופי פעולה למען הצלחת הספורטאים"
![לפני פריז: ועדת החינוך של הכנסת במכון וינגייט](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/07/גיא-קטנה-1.jpg )
לפני פריז: ועדת החינוך של הכנסת במכון וינגייט
![בראייה נטורופתית: ה-C והסידן באורח החיים הבריא](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/06/ויטמין-קטנטנה.jpg )
בראייה נטורופתית: ה-C והסידן באורח החיים הבריא
![בקרוב: תיכון לספורטאי אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/06/כיתה-קטנטנה.jpg )