הכנס את החיפוש שלך

גאווה לאומית: מכון וינגייט בשירות ספורטאי ההישג של ישראל

גאווה לאומית: מכון וינגייט בשירות ספורטאי ההישג של ישראל

מאת: marie
חדשות, מכון וינגייט, ספורט הישגי
01 - 12 - 20

מכון וינגייט מברך את לינוי אשרם, פיטר פלצ’יק, טל פליקר, יואב כהן, שחר צוברי, קטי ספיצ’קוב, נבחרת ההתעמלות האומנותית, דריה אטמנוב, ניקול זליקמן, יובל שמלא ואלכס חזנוב – על הישגיהם הנפלאים. שי אברהמי, מנכ”ל מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט: “אנו מברכים את כולם וגאים לשמש כביתם של ספורטאי ההישג בישראל. נמשיך לעבוד בשירותם בדרך למשחקים האולימפיים ולמימוש יכולותיהם האדירות”

מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, מברך ומחבק את לינוי אשרם, אלופת אירופה 2020, על זכייתה במדליית הזהב ההיסטורית בקרב רב. אנו נרגשים מהישגה הנפלא וגאים בה. אנו שמחים להעמיד גם לטובת מתעמלי ומתעמלות ישראל מתקני אימון חדישים ואיכותיים, שירותי רפואת ספורט מתקדמים, לינה ותזונה – והכול במסירות ובאהבה גדולה.

 

 

שי אברהמי, מנכ”ל מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט:
“הישגה המדהים של לינוי אשרם חותם את רצף ההישגים האדיר של ספורטאים המתאמנים במכון, לו זכינו בשבועיים האחרונים: החל בזכייתו המרגשת של הג’ודאי פיטר פלצ’יק באליפות אירופה, דרך סגנות אליפות אירופה של טל פליקר, הישגיהם של גולשי הרוח: יואב כהן – אלוף אירופה, שחר צוברי – סגן אלוף אירופה וקטי ספיצ’קוב – סגנית אליפות אירופה, זכייתה ההיסטורית של נבחרת ההתעמלות האומנותית באליפות אירופה ובמדליות כסף, זכייתה של דריה אטמנוב הצעירה באליפות אירופה, אליפות אירופה ההיסטורית של לינוי אשרם, וכלה במקום החמישי לניקול זליקמן והעפלתם של המטפסים יובל שמלא ואלכס חזנוב, לגמר אליפות אירופה.

 

 

אנו מברכים את כולם וגאים לשמש כביתם של ספורטאי ההישג בישראל! מכון וינגייט – המכון הלאומי למצוינות בספורט, לצד איגודי הספורט, הוועד האולימפי בישראל והיחידה לספורט הישגי, ממשיך לעבוד בשירות ספורטאי ההישג של ישראל, כל הדרך למשחקים האולימפיים, למען מימוש יכולותיהם האדירות”. שלכם ובשבילכם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

אלכס שטילוב: גאה בהישגים של מדינת ישראל

אלכס שטילוב: גאה בהישגים של מדינת ישראל

חדשות, מכון וינגייט
15 - 04 - 2021
המתעמל האולימפי המעוטר משתף במסגרת מיזם “יום העצמאות הראשון שלי” את זכרונותיו מיום העצמאות הראשון שלו בארץ, בשנה בה עלה לארץ מאוזבקיסטן. אלכס שטילוב: “המעבר החד מיום הזיכרון והמראה של הזיקוקים והילדים שמשפרhצים קצף בפארק היה עוצמתי עבורי”/ גם לרץ המרתון גירמה אמרה ולמתעמלי המכשירים, אלכס מיאקינין ואנדריי מדבדב, יום העצמאות הראשון בארץ זכור כחוויה מרגשת וייחודית
קרא עוד
יום הזיכרון תשפ”א: זוכרים גם את י”א חללי מינכן

יום הזיכרון תשפ”א: זוכרים גם את י”א חללי מינכן

חדשות, מכון וינגייט
14 - 04 - 2021
טקס המכון הלאומי למצוינות בספורט התקיים היום בהשתתפות מנכ”ל המכון וחברי ההנהלה, עובדי המכון, ספורטאים וחניכי אקדמיה. מרכינים ראש גם לזכר י”א חללי מינכן שנטבחו במשחקים האולימפיים במינכן ב-1972 בידי מחבלים פלסטינים מ”ספטמבר השחור”
קרא עוד
יום העצמאות ה-73: מכון וינגייט סגור למבקרים

יום העצמאות ה-73: מכון וינגייט סגור למבקרים

חדשות, מכון וינגייט
13 - 04 - 2021
שימו לב: שער המכון יהיה סגור ולא תותר כניסת מבקרים. מנויי מועדון הספורט מוזמנים לשבת על המדשאות אך לא תותר הדלקת אש ו/או “לעשות על האש” בשטחי המכון
קרא עוד
מרכינים ראש לזכר חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה

מרכינים ראש לזכר חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה

חדשות, אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט, מכון וינגייט
13 - 04 - 2021
יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה תשפ”א: השנה נוספו למניין 23,928 הנופלים 43 חללים ו-69 נכי צה”ל שנפטרו כתוצאה מנכותם. טקסי הזיכרון של אקדמיית וינגייט למצוינות ושל המכון הלאומי למצוינות בספורט, יתקיימו היום ומחר במכון וינגייט, ודגל ישראל יורד לחצי התורן
קרא עוד
שינוי גודל פונט
ניגודיות