הכנס את החיפוש שלך

גאווה לאומית: מכון וינגייט בשירות ספורטאי ההישג של ישראל

גאווה לאומית: מכון וינגייט בשירות ספורטאי ההישג של ישראל

מאת: marie

חדשות, מכון וינגייט, ספורט הישגי

01 - 12 - 20

מכון וינגייט מברך את לינוי אשרם, פיטר פלצ’יק, טל פליקר, יואב כהן, שחר צוברי, קטי ספיצ’קוב, נבחרת ההתעמלות האומנותית, דריה אטמנוב, ניקול זליקמן, יובל שמלא ואלכס חזנוב – על הישגיהם הנפלאים. שי אברהמי, מנכ”ל מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט: “אנו מברכים את כולם וגאים לשמש כביתם של ספורטאי ההישג בישראל. נמשיך לעבוד בשירותם בדרך למשחקים האולימפיים ולמימוש יכולותיהם האדירות”

מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, מברך ומחבק את לינוי אשרם, אלופת אירופה 2020, על זכייתה במדליית הזהב ההיסטורית בקרב רב. אנו נרגשים מהישגה הנפלא וגאים בה. אנו שמחים להעמיד גם לטובת מתעמלי ומתעמלות ישראל מתקני אימון חדישים ואיכותיים, שירותי רפואת ספורט מתקדמים, לינה ותזונה – והכול במסירות ובאהבה גדולה.

 

 

שי אברהמי, מנכ”ל מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט:
“הישגה המדהים של לינוי אשרם חותם את רצף ההישגים האדיר של ספורטאים המתאמנים במכון, לו זכינו בשבועיים האחרונים: החל בזכייתו המרגשת של הג’ודאי פיטר פלצ’יק באליפות אירופה, דרך סגנות אליפות אירופה של טל פליקר, הישגיהם של גולשי הרוח: יואב כהן – אלוף אירופה, שחר צוברי – סגן אלוף אירופה וקטי ספיצ’קוב – סגנית אליפות אירופה, זכייתה ההיסטורית של נבחרת ההתעמלות האומנותית באליפות אירופה ובמדליות כסף, זכייתה של דריה אטמנוב הצעירה באליפות אירופה, אליפות אירופה ההיסטורית של לינוי אשרם, וכלה במקום החמישי לניקול זליקמן והעפלתם של המטפסים יובל שמלא ואלכס חזנוב, לגמר אליפות אירופה.

 

 

אנו מברכים את כולם וגאים לשמש כביתם של ספורטאי ההישג בישראל! מכון וינגייט – המכון הלאומי למצוינות בספורט, לצד איגודי הספורט, הוועד האולימפי בישראל והיחידה לספורט הישגי, ממשיך לעבוד בשירות ספורטאי ההישג של ישראל, כל הדרך למשחקים האולימפיים, למען מימוש יכולותיהם האדירות”. שלכם ובשבילכם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
בדרך לטוקיו: יובל פרייליך במלוא הכוח

בדרך לטוקיו: יובל פרייליך במלוא הכוח

חדשות, המרכז לרפואת ספורט ולמחקר

28 - 02 - 2021
הסייף יובל פרייליך, העסוק בימים אלו בהכנות לקראת טורניר “ההזדמנות האחרונה” שתתקיים במדריד באמצע אפריל, נמצא בעיצומו של הליך לאפיון פרופיל הכוח והמהירות של תנועותיו בהובלת מאמן היכולת הגופנית, יואב אזרד ופיזיולוג המאמץ, עידן חרט, למען שיפור הביצועים ודיוקם בדרך להשגת הקריטריון למשחקים האולימפיים בטוקיו 2021
קרא עוד
פיילוט לשיפור הכוח של שחייני ישראל

פיילוט לשיפור הכוח של שחייני ישראל

חדשות, המרכז לרפואת ספורט ולמחקר

24 - 02 - 2021
הפיילוט המתבצע במרכז לרפואת ספורט ולמחקר של מכון וינגייט עוקב אחר שיפור הכוח והכוח המתפרץ בקרב שחייני נבחרת ישראל והאקדמיה ואת השפעתם על הביצועים במים
קרא עוד
שלוחה חדשה לביה”ס למאמנים:  וינגייט – כפר המכביה

שלוחה חדשה לביה”ס למאמנים: וינגייט – כפר המכביה

חדשות, ביה"ס למאמנים ולמדריכים, מכון וינגייט

04 - 02 - 2021
בבית הספר החדש יילמדו קורסי המדריכים בכל מקצועות הכושר והתנועה וחניכיו ייהנו ממתקני הכושר האיכותיים שמציע כפר המכביה. במסגרת שיתוף הפעולה יוצעו גם מסלולי לימוד תזונה ייחודיים
קרא עוד
מכון וינגייט: הושקו מיזמי בינוי בהיקף של 218 מיליון ש”ח

מכון וינגייט: הושקו מיזמי בינוי בהיקף של 218 מיליון ש”ח

חדשות, מכון וינגייט

11 - 01 - 2021
באירוע ההשקה במעמד שר התרבות והספורט, מר חילי טרופר, הושקו מיזמי שדרוג מתקנים ובנייתם, ובראשם גולת הכותרת – בניין רב תכליתי, חדשני ומתקדם לנבחרות הלאומיות. השר חילי טרופר: זו בשורה גדולה לכל מי שהספורט הוא דרך חיים עבורו”.
קרא עוד