הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

גאווה לאומית: מכון וינגייט בשירות ספורטאי ההישג של ישראל

גאווה לאומית: מכון וינגייט בשירות ספורטאי ההישג של ישראל

מאת: Marie Rose
חדשות, מכון וינגייט, ספורט הישגי
01 - 12 - 20

מכון וינגייט מברך את לינוי אשרם, פיטר פלצ'יק, טל פליקר, יואב כהן, שחר צוברי, קטי ספיצ'קוב, נבחרת ההתעמלות האומנותית, דריה אטמנוב, ניקול זליקמן, יובל שמלא ואלכס חזנוב – על הישגיהם הנפלאים. שי אברהמי, מנכ"ל מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט: "אנו מברכים את כולם וגאים לשמש כביתם של ספורטאי ההישג בישראל. נמשיך לעבוד בשירותם בדרך למשחקים האולימפיים ולמימוש יכולותיהם האדירות"

מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, מברך ומחבק את לינוי אשרם, אלופת אירופה 2020, על זכייתה במדליית הזהב ההיסטורית בקרב רב. אנו נרגשים מהישגה הנפלא וגאים בה. אנו שמחים להעמיד גם לטובת מתעמלי ומתעמלות ישראל מתקני אימון חדישים ואיכותיים, שירותי רפואת ספורט מתקדמים, לינה ותזונה – והכול במסירות ובאהבה גדולה.

 

 

שי אברהמי, מנכ"ל מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט:
"הישגה המדהים של לינוי אשרם חותם את רצף ההישגים האדיר של ספורטאים המתאמנים במכון, לו זכינו בשבועיים האחרונים: החל בזכייתו המרגשת של הג'ודאי פיטר פלצ'יק באליפות אירופה, דרך סגנות אליפות אירופה של טל פליקר, הישגיהם של גולשי הרוח: יואב כהן – אלוף אירופה, שחר צוברי – סגן אלוף אירופה וקטי ספיצ'קוב – סגנית אליפות אירופה, זכייתה ההיסטורית של נבחרת ההתעמלות האומנותית באליפות אירופה ובמדליות כסף, זכייתה של דריה אטמנוב הצעירה באליפות אירופה, אליפות אירופה ההיסטורית של לינוי אשרם, וכלה במקום החמישי לניקול זליקמן והעפלתם של המטפסים יובל שמלא ואלכס חזנוב, לגמר אליפות אירופה.

 

 

אנו מברכים את כולם וגאים לשמש כביתם של ספורטאי ההישג בישראל! מכון וינגייט – המכון הלאומי למצוינות בספורט, לצד איגודי הספורט, הוועד האולימפי בישראל והיחידה לספורט הישגי, ממשיך לעבוד בשירות ספורטאי ההישג של ישראל, כל הדרך למשחקים האולימפיים, למען מימוש יכולותיהם האדירות". שלכם ובשבילכם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל

יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל

חדשות, מכון וינגייט
13 - 05 - 2024
קרא עוד
מרכינים ראש לזכר הנופלים והנרצחים

מרכינים ראש לזכר הנופלים והנרצחים

חדשות, אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט, מכון וינגייט
12 - 05 - 2024
קרא עוד
משלחת ישראל למשחקים האולימפיים פריז 2024

משלחת ישראל למשחקים האולימפיים פריז 2024

מכון וינגייט, ספורט הישגי, חדשות, מאמרים
16 - 04 - 2024
קרא עוד