מר ג'ון קוטס, המכהן גם כנשיא הוועד האולימפי האוסטרלי, סייר במכון וינגייט וינגייט, התרשם מהבריכה הלאומית, הציג את סיכום המשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 ואף נטע עץ במכון כמזכרת מביקורו
![סגן נשיא הוועד האולימפי הבין-לאומי במכון וינגייט](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2021/01/מכון-וינגייט.jpg)
סגן נשיא הוועד האולימפי הבין-לאומי במכון וינגייט
סגן נשיא הוועד האולימפי הבין-לאומי במכון וינגייט
![](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2021/10/740.png)
מר ג'ון קוטס, סגן נשיא הוועד האולימפי הבין-לאומי ויו"ר הוועד האולימפי האוסטרלי, המתארח בימים אלו בישראל כאורח הוועד האולימפי הישראלי, ביקר היום (חמישי) במכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט.
מר ג'ון קוטס נוטע עץ למזכרת בגבעת חנן יחד עם שי אברהמי ואלכס גלעדי (צילום: אבי שי, מכון וינגייט)
מר קוטס ששימש גם כיו"ר הוועדה המתאמת למשחקי טוקיו 2020, סייר במכון כשהוא מלווה על-ידי שי אברהמי, מנכ"ל מכון וינגייט, אלכס גלעדי, חבר הוועד האולימפי הבין-לאומי, גילי לוסטיג, מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל, יעל ארד, יו"ר הוועדה המקצועית של הוועד האולימפי ודני אורן, מנהל היחידה לספורט הישגי במכון וינגייט.
מימין: שי אברהמי, עופר בוסתן, ג'ון קוטס, חילי טרופר, אלכס גלעדי, יעל ארד וגילי לוסטיג (צילום: אבי שי, מכון וינגייט)
מר קוטס סייר בבריכה הלאומית ובמתקני המכון, נטע עץ כמזכרת מביקורו וחתם את ביקורו בהרצאה מרתקת בה הציג נתונים ותובנות ממשחקי טוקיו 2020 – אותה כיבדו בנוכחותם חילי טרופר, שר התרבות והספורט, ועופר בוסתן, ראש מנהל הספורט ומכובדים נוספים.
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
![ד"ר שרגל: "התרחבות ושיתופי פעולה למען הצלחת הספורטאים"](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/07/איל-קטנטנה-3.jpg )
ד"ר שרגל: "התרחבות ושיתופי פעולה למען הצלחת הספורטאים"
![לפני פריז: ועדת החינוך של הכנסת במכון וינגייט](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/07/גיא-קטנה-1.jpg )
לפני פריז: ועדת החינוך של הכנסת במכון וינגייט
![בראייה נטורופתית: ה-C והסידן באורח החיים הבריא](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/06/ויטמין-קטנטנה.jpg )
בראייה נטורופתית: ה-C והסידן באורח החיים הבריא
![בקרוב: תיכון לספורטאי אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט](https://wingate.org.il/wp-content/uploads/2024/06/כיתה-קטנטנה.jpg )