הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

קורס מדריכי חדרי כושר – גם בשפה הערבית

קורס מדריכי חדרי כושר – גם בשפה הערבית

מאת: Marie Rose
חדשות, ביה"ס למאמנים ולמדריכים
26 - 05 - 21

הקורס המוביל של ביה"ס למאמנים ולמדריכים להכשרת מדריכי חדר כושר ואימון אישי מועבר גם בשפה הערבית במכון וינגייט ובשלוחות נוספות של ביה"ס, ולאחרונה המיזם הורחב גם לקורס מדריכי שחייה לימוד. איהאב איוב: "אנו עדים לעלייה בדרישה מצד האוכלוסייה הערבית הצמאה להכשרה מקצועית בשפת האם מבלי להתפשר על הכשרה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר"

לאחרונה הסתיימו בביה"ס למאמנים ולמדריכים של מכון וינגייט שלושה מחזורים של הקורס להכשרת מדריכי חדר כושר ואימון אישי שהתקיימו בשפה הערבית במכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, ובשלוחה הצפונית של בית הספר בקניון עזריאלי, קריית אתא.

 

 

לדברי איהאב איוב, מנהל המחלקה לספורט ולתנועה בבית הספר "בשנתיים האחרונות אנחנו עדים לעלייה בדרישה לקורסי הכשרת מדריכי ספורט בשפה הערבית ולא רק בשלוחות שלנו בקריית אתא ובמכללת אלקסאמי במשולש. לאחרונה פתחנו גם קורס מדריכי שחייה לימוד בשפה הערבית בשלוחת בית הספר בירושלים.

 

 

הקורסים בשפה הערבית מיועדים לקהל יעד שמעדיף ללמוד את התכנים המקצועיים בשפת האם שלו, ומכון וינגייט מאפשר לאוכלוסייה זו שצמאה להכשרה בשפה הערבית, ללמוד ולרכוש מקצוע מבוקש מבלי להתפשר על לימודים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר עם צוות מנוסה של בית הספר".

 

למועדים נוספים

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

שואף לאורח חיים בריא? דע את עצמך

שואף לאורח חיים בריא? דע את עצמך

ביה"ס למאמנים ולמדריכים, רפואה משלימה, תזונה טבעית, אימון ולמידה
23 - 03 - 2023
קרא עוד
הושק מתקן הטיפוס הלאומי במעמד השר מיקי זוהר

הושק מתקן הטיפוס הלאומי במעמד השר מיקי זוהר

חדשות, מכון וינגייט, ספורט הישגי
16 - 03 - 2023
קרא עוד
חדש ברפואת הספורט: מבדק ביומכני לרצים

חדש ברפואת הספורט: מבדק ביומכני לרצים

חדשות, המרכז לרפואת ספורט ולמחקר
22 - 01 - 2023
קרא עוד
שינוי גודל פונט
ניגודיות