הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

קורס מדריכי רכיבה לימוד

קורס מדריכי רכיבה לימוד

התוכנית מבוססת על צורכיו האמיתיים של המדריך בשטח ועל הבנת הקשיים והבעיות שבהם נתקלים מדריכים בתחילת דרכם, ומעניקה כלים להתמודדות מיטבית עם בעיות אלו. התוכנית מבוססת על איזון מיטבי בין לימודי עיוניים בכיתה לבין התנסות מעשית בשטח, ומאפשרת לתלמיד הבנה מעמיקה של תחומי הלימוד משני הכיוונים – המעשי והתיאורטי.

 

קורס המדריכים של בית-הספר למאמנים מועבר על-ידי מורים בעלי ניסיון רב בהכשרת מדריכים. שנים של ניסיון לימדו אותנו כי בחירת מורים מתאימים לקורס מדריכים, צריכה להיעשות לא רק על פי כישורי הרכיבה והאילוף שלהם, אלא גם ובעיקר על פי היכולת והמיומנות להעביר את הידע לאחרים.

 

הקורסים הקרובים:

קורס מדריכי רכיבה לימוד:
מקום: חוות LD TRAINING באודים
תאריך פתיחה:
7.5.24
תאריך סיום:
4.2.25
יום הלימוד:
שלישי

 

שעות:
חלק א' עיוני 19:00-14:00
חלק ב' מעשי 16:00-8:00

 • ניתן לשלם עם דמי הפיקדון הצבאי

 

התוכנית נבנתה על-ידי אנשי רכיבה מערבית, רכיבה אנגלית ורכיבה טיפולית, ומאגדת בתוכה את כל ההיבטים של עבודת מדריך הרכיבה בשטח.

הלימודים מבוססים על התוכנית שפורסמה ע"י מנהל הספורט וההתאחדות הלאומית לרכיבה, ומציגה, בין היתר, נושאים ותכנים המבוססים על תוכניות לימוד מקורסים ותיקים ומובילים במדינות אחרות.

 

הלימודים מתקיימים בחווה של ליאור דובובסקי במושב אודים במהלך יום מרוכז בשבוע, ומשלבים תכנים מעשיים בנושאי הדרכה, רכיבה, "horsemanship" ותכנים עיוניים בנושאי ממשק, הדרכה, רכיבה, בריאות הסוס, פרזול ועוד.

 

תנאי הקבלה:

 • גיל 16 ומעלה (בוגרי כיתה י')
 • מבדק רכיבה

 

הסמכה: למסיימים בהצלחה תוענק תעודת "מדריך רכיבה לימוד" באישור מנהל הספורט.

תעודה זו מאפשרת לבוגרים לעסוק בהוראת רכיבה לכל הגילים.

 

על הסוסים: הסוסים בקורס נבחרים במיוחד כך שיתאימו ללימודי הדרכת רכיבה. אצלנו תפגשו סוסים ש"יודעים את החומר", ושייאפשרו לכם ללמוד בצורה טובה ומקצועית.

 

למידע ולייעוץ חייגו:
052-4287288

 

לאתר קורסי הרכיבה לחץ כאן

טופס צור קשר

ניתן לקבל פרטים נוספים בטלפון: 052-4287288
מלא פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם

  למידע נוסף על מסלולי הרכיבה

   מאשר קבלת תכנים שיווקיים
   טלפון כללי מכון וינגייט
   *3063