הכנס את החיפוש שלך

57 ספורטאים חדשים באקדמיית וינגייט למצוינות בספורט

57 ספורטאים חדשים באקדמיית וינגייט למצוינות בספורט

מאת: marie

חדשות, אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט, מכון וינגייט

31 - 08 - 20

בצל הגבלות מגפת הקורונה, באקדמיית וינגייט נערכו השנה בהתרגשות רבה לקליטתם של 57 ספורטאיות וספורטאים חדשים, בני שנתון 2006, המצטרפים ל-101 חניכי האקדמיה ב-9 ענפי ספורט. גיל מעיין: “מעריכים את האמון של הספורטאים והוריהם בצוותים המקצועיים, החינוכיים ובמכון וינגייט. נפעל למען הצלחתם בזירה הלאומית והבין-לאומית כספורטאי הישג”

 

158 חניכי אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט יפתחו את שנת הלימודים תשפ”א שתיפתח מחר (שלישי), האחד בספטמבר. אתמול (ראשון) התקיים במכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, יום גיבוש ל-57 ספורטאיות וספורטאים המצטרפים השנה לאקדמיה ב-9 ענפי ספורט ובהם: כדורגל בנות, כדורסל בנות, כדורמים, כדורעף (בנות ובנים), שחייה (בנות ובנים), ג’ודו (בנות ובנים), טריאתלון (בנות ובנים), וטניס שולחן.


החניכים החדשים בשיחת פתיחה עם גיל מעיין, מנהל אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט (צילום: אבי שי, מכון וינגייט)

 

לאחר קליטה בחדרים ושיחת פתיחה עם מנהל האקדמיה, גיל מעיין, החניכים החדשים נהנו מפעילויות ספורט וגיבוש שונות והיום (שני) יפגשו את יתר חבריהם וחברותיהן (שני שליש בנות!) לאקדמיה. בין 57 החניכים החדשים בולטות 17 בנות כדורגל הנשים הצפויות להוות את הבסיס העתידי לנבחרת הנשים הלאומית של ישראל.

 

פעילות בצל מגפת הקורונה
פתיחת שנת הלימודים תשפ”א בצל מגפת הקורונה דרשה השנה היערכות מיוחדת מצוותי האקדמיה השונים לרבות חלוקת החניכים לקפסולות על-פי ענפי הספורט השונים, תיאום מול בית הספר ושינויים רבים בלוחות הזמנים כדי לאפשר את קליטתם של 158 חניכי וחניכות אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט.


17 שחקניות כדורגל חדשות הצטרפו השנה לאקדמיית וינגייט למצוינות בספורט (צילום: אבי שי, מכון וינגייט)

מאמנים חדשים בכדורסל ובכדורעף
גם בקרב צוותי האימון של האקדמיה בולטים מאמנים חדשים: בכדורסל הבנות מתהדרים העונה בקורי קאר ובנעמי קולודני כמאמנים לצידם של מילה ניקוליץ’, נטע קרומר ועידן חרט, ואילו באקדמיית הכדורעף, חן הימלפרב יכהן השנה כמאמן הראשי של קבוצת כדורעף הנשים.


בנות אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט בג’ודו עם מאמניהן (צילום: אבי שי, מכון וינגייט)

 

גיל מעיין, מנהל אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט: “אנו מתרגשים מאוד לפתוח את שנת הפעילות החדשה, ובמיוחד נוכח השנה המאתגרת שעוברת על כולנו. ההצלחה לקלוט מספר כה גדול של ספורטאיות וספורטאים חדשים אינה ברורה מאליה כלל וכלל, ואנו מעריכים את האמון שניתן ע”י הספורטאים והוריהם במסגרת המקצועית ובמעטפת של מכון וינגייט. גם השנה, נעשה כל שביכולתנו למען מימוש הפוטנציאל הגדול שלהם ולהצלחתם בזירה הלאומית והבין-לאומית כספורטאים הישגיים”.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
בדרך לטוקיו: יובל פרייליך במלוא הכוח

בדרך לטוקיו: יובל פרייליך במלוא הכוח

חדשות, המרכז לרפואת ספורט ולמחקר

28 - 02 - 2021
הסייף יובל פרייליך, העסוק בימים אלו בהכנות לקראת טורניר “ההזדמנות האחרונה” שתתקיים במדריד באמצע אפריל, נמצא בעיצומו של הליך לאפיון פרופיל הכוח והמהירות של תנועותיו בהובלת מאמן היכולת הגופנית, יואב אזרד ופיזיולוג המאמץ, עידן חרט, למען שיפור הביצועים ודיוקם בדרך להשגת הקריטריון למשחקים האולימפיים בטוקיו 2021
קרא עוד
פיילוט לשיפור הכוח של שחייני ישראל

פיילוט לשיפור הכוח של שחייני ישראל

חדשות, המרכז לרפואת ספורט ולמחקר

24 - 02 - 2021
הפיילוט המתבצע במרכז לרפואת ספורט ולמחקר של מכון וינגייט עוקב אחר שיפור הכוח והכוח המתפרץ בקרב שחייני נבחרת ישראל והאקדמיה ואת השפעתם על הביצועים במים
קרא עוד
שלוחה חדשה לביה”ס למאמנים:  וינגייט – כפר המכביה

שלוחה חדשה לביה”ס למאמנים: וינגייט – כפר המכביה

חדשות, ביה"ס למאמנים ולמדריכים, מכון וינגייט

04 - 02 - 2021
בבית הספר החדש יילמדו קורסי המדריכים בכל מקצועות הכושר והתנועה וחניכיו ייהנו ממתקני הכושר האיכותיים שמציע כפר המכביה. במסגרת שיתוף הפעולה יוצעו גם מסלולי לימוד תזונה ייחודיים
קרא עוד
מכון וינגייט: הושקו מיזמי בינוי בהיקף של 218 מיליון ש”ח

מכון וינגייט: הושקו מיזמי בינוי בהיקף של 218 מיליון ש”ח

חדשות, מכון וינגייט

11 - 01 - 2021
באירוע ההשקה במעמד שר התרבות והספורט, מר חילי טרופר, הושקו מיזמי שדרוג מתקנים ובנייתם, ובראשם גולת הכותרת – בניין רב תכליתי, חדשני ומתקדם לנבחרות הלאומיות. השר חילי טרופר: זו בשורה גדולה לכל מי שהספורט הוא דרך חיים עבורו”.
קרא עוד