הכנס את החיפוש שלך

57 ספורטאים חדשים באקדמיית וינגייט למצוינות בספורט

57 ספורטאים חדשים באקדמיית וינגייט למצוינות בספורט

מאת: marie
חדשות, אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט, מכון וינגייט
31 - 08 - 20

בצל הגבלות מגפת הקורונה, באקדמיית וינגייט נערכו השנה בהתרגשות רבה לקליטתם של 57 ספורטאיות וספורטאים חדשים, בני שנתון 2006, המצטרפים ל-101 חניכי האקדמיה ב-9 ענפי ספורט. גיל מעיין: “מעריכים את האמון של הספורטאים והוריהם בצוותים המקצועיים, החינוכיים ובמכון וינגייט. נפעל למען הצלחתם בזירה הלאומית והבין-לאומית כספורטאי הישג”

 

158 חניכי אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט יפתחו את שנת הלימודים תשפ”א שתיפתח מחר (שלישי), האחד בספטמבר. אתמול (ראשון) התקיים במכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, יום גיבוש ל-57 ספורטאיות וספורטאים המצטרפים השנה לאקדמיה ב-9 ענפי ספורט ובהם: כדורגל בנות, כדורסל בנות, כדורמים, כדורעף (בנות ובנים), שחייה (בנות ובנים), ג’ודו (בנות ובנים), טריאתלון (בנות ובנים), וטניס שולחן.


החניכים החדשים בשיחת פתיחה עם גיל מעיין, מנהל אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט (צילום: אבי שי, מכון וינגייט)

 

לאחר קליטה בחדרים ושיחת פתיחה עם מנהל האקדמיה, גיל מעיין, החניכים החדשים נהנו מפעילויות ספורט וגיבוש שונות והיום (שני) יפגשו את יתר חבריהם וחברותיהן (שני שליש בנות!) לאקדמיה. בין 57 החניכים החדשים בולטות 17 בנות כדורגל הנשים הצפויות להוות את הבסיס העתידי לנבחרת הנשים הלאומית של ישראל.

 

פעילות בצל מגפת הקורונה
פתיחת שנת הלימודים תשפ”א בצל מגפת הקורונה דרשה השנה היערכות מיוחדת מצוותי האקדמיה השונים לרבות חלוקת החניכים לקפסולות על-פי ענפי הספורט השונים, תיאום מול בית הספר ושינויים רבים בלוחות הזמנים כדי לאפשר את קליטתם של 158 חניכי וחניכות אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט.


17 שחקניות כדורגל חדשות הצטרפו השנה לאקדמיית וינגייט למצוינות בספורט (צילום: אבי שי, מכון וינגייט)

מאמנים חדשים בכדורסל ובכדורעף
גם בקרב צוותי האימון של האקדמיה בולטים מאמנים חדשים: בכדורסל הבנות מתהדרים העונה בקורי קאר ובנעמי קולודני כמאמנים לצידם של מילה ניקוליץ’, נטע קרומר ועידן חרט, ואילו באקדמיית הכדורעף, חן הימלפרב יכהן השנה כמאמן הראשי של קבוצת כדורעף הנשים.


בנות אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט בג’ודו עם מאמניהן (צילום: אבי שי, מכון וינגייט)

 

גיל מעיין, מנהל אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט: “אנו מתרגשים מאוד לפתוח את שנת הפעילות החדשה, ובמיוחד נוכח השנה המאתגרת שעוברת על כולנו. ההצלחה לקלוט מספר כה גדול של ספורטאיות וספורטאים חדשים אינה ברורה מאליה כלל וכלל, ואנו מעריכים את האמון שניתן ע”י הספורטאים והוריהם במסגרת המקצועית ובמעטפת של מכון וינגייט. גם השנה, נעשה כל שביכולתנו למען מימוש הפוטנציאל הגדול שלהם ולהצלחתם בזירה הלאומית והבין-לאומית כספורטאים הישגיים”.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מעקב פיזיולוגי לנבחרת כדורעף החופים

מעקב פיזיולוגי לנבחרת כדורעף החופים

חדשות, המרכז לרפואת ספורט ולמחקר
06 - 05 - 2021
מיזם ייחודי למעקב אחר יכולות הניתור של שחקני כדורעף במהלך טורניר מתקיים בימים אלו במרכז לרפואת ספורט ולמחקר של מכון וינגייט, במסגרתו התבצע יום מבדקים במהלך סימולציית טורניר שהתקיים בחוף פולג. אוהד רדקו, מאמן נבחרות כדורעף החופים של ישראל: “למעקב פורץ הדרך הזה יש חשיבות גדולה מבחינתנו”
קרא עוד
קפיטריה חדשה לרווחת באי מכון וינגייט

קפיטריה חדשה לרווחת באי מכון וינגייט

חדשות, מכון וינגייט
03 - 05 - 2021
הקפיטריה המשופצת החדשה והמרווחת מציעה מגוון רחב של סלטים, כריכים, ארוחות טבעוניות קלות וכמובן קפה משובח ושתייה קרה במחירים הוגנים לרווחת הסטודנטים, הספורטאים וכל באי המכון.
קרא עוד
מרכינים ראש לזכר 45 הנספים באסון מירון

מרכינים ראש לזכר 45 הנספים באסון מירון

חדשות, מכון וינגייט
02 - 05 - 2021
יום ראשון, כ’ באייר תשפ”א, יום אבל לאומי לזכרם של נספי אסון הר מירון. מכון וינגייט משתתף בצער 45 משפחות הנספים ושולח איחולי החלמה מהירה ומלאה לפצועים
קרא עוד
אולימפיאדת הילדים ה-13: בוטלו חלק מהתחרויות במכון וינגייט

אולימפיאדת הילדים ה-13: בוטלו חלק מהתחרויות במכון וינגייט

חדשות, מכון וינגייט
29 - 04 - 2021
מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט,  מתנצל בפני ילדי אולימפיאת הילדים ה-13 שהתקבלו בשער נעול בכניסה למכון ונאלצו להתמודד עם ביטול חלק התחרויות – בשל תהליך פנימי של המכון. מחכים לפגוש אתכם בפעם הבאה על הפודיום
קרא עוד
שינוי גודל פונט
ניגודיות