הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט
באנר ספרים

בדמינטון – צעדים להצלחה

בדמינטון - צעדים להצלחה

מאת: טוני גרייס

בדמינטון הוא ענף ספורט פופולרי בעולם, שהולך ומתפתח בשנים האחרונות גם בישראל. הבדמינטון הוא משחק ליחידים או לזוגות, ומשחקים אותו עם מחבטים ונוצית שחובטים בה לסירוגין מעל הרשת מצד אחד של המגרש לצד השני.
לבדמינטון יתרונות רבים, מפני שהוא מתאים לכל הגילאים, לגברים, לנשים, לנוער ולילדים – לשחקנים מתחילים ולמתקדמים גם יחד. הבדמינטון הוא ספורט נפלא המספק גם תרגול גופני נהדר והנאה מרובה. הוא נמנה כיום עם ענפי הספורט האולימפי.
ספר זה נועד לשחקני בדמינטון בכל הרמות וגם מאמנים ימצאו בו תרגילים חשובים ליישום בשיעורי הבדמינטון. הספר הוא מדריך ללימוד עצמי, המיועד לכל מי שמשחק בדמינטון בבית-הספר, במועדון הספורט או באתר הנופש.

הספר מלמד את מיומנויות המשחק בשיטת צעד אחר צעד בעזרת 83 תרגילים ו-112 איורים מאירי עיניים. כל תרגיל כולל את לימוד התנועות הנכונות להשגת המיומנות, ניתוח התוצאות ותיקון השגיאות. הספר מתאים עצמו לקצב ההתקדמות של כל אחד על ידי הצעת טכניקות יעילות להעלאה ולהורדה של רמת התרגיל ולדירוג ההתקדמות.

הספר כולל 10 צעדים הדרגתיים שיהפכו אותך משחקן מתחיל לשחקן מיומן. כל צעד מכין אותך לצעד הבא ומקדם אותך בדרך להיותך שחקן טוב יותר. בתחילה תלמד לשלוט במחבט ולנוע במגרש, בהמשך תלמד לבצע חבטות הגשה ואחר כך חבטות מסובכות יותר, כמו אבן, דרופ, הנחתה, שטוחה ועוד. הספר מלמד גם שיטות ואסטרטגיות למשחק יחידים וזוגות. מילון המונחים וההגדרות יסייע לך ללמוד את המונחים המקצועיים החשובים של משחק הבדמינטון

בדמינטון - צעדים להצלחה

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063