הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

האנטומיה של התנועה

האנטומיה של התנועה

מאת: בלנדין קלאיס-ג'רמיין
עריכה מדעית: אלפונס טרשל.
תרגום מוצלח ונהיר לספר אנטומיה יישומי במיוחד, המציג גישה דינמית ללימודי המבנה האנטומי של מערכת השלד האנושי תוך כדי תנועה. בטקסט בהיר וענייני, הכולל יותר מ-1,000 איורים, מלווה המחברת את הקוראים בסיור תוסס ומרענן לאורך השרירים, העצמות, הגידים והמפרקים של חלקי הגוף השונים בזמן פעילות תנועתית המאפיינת תחומים שונים. הספר מומלץ למטפלים במגע ולכל העוסקים בהדרכת תנועה ופעילות גופנית לסוגיה, כמו גם לקהל הרחב.
המחברת, קלאיס-ג'רמיין, רקדנית ומורה, למדה פיזיותרפיה בבית-הספר הצרפתי לאורתופדיה ולעיסוי בפריז ובהמשך פיתחה שיטה חדשנית ללימוד המבנה הפיזיקלי של האנטומיה אל מול התנועה. את שיטתה זו היא מקנה לתלמידיה מכל רחבי העולם בסדנאות בפריז.
ספרים נוספים פרי עטה: "האנטומיה של התנועה – תרגילים", "האנטומיה של האגן הנשי" ו"האנטומיה של הנשימה". 
ממליצים
נגה ברקאי, מורה לויג'נאנה יוגה, מכשירה ומדריכה מורים ומתמחה ביוגה שיקומית: "האנטומיה של התנועה, כשמו כן הוא, ספר מלא תנועה וחיות. כל מי שעבודה עם גופו היא דרך חיים עבורו חווה לבטח את הפער המתסכל בין תחושות הגוף החי והנושם להסברים יבשים או למפות אנטומיות של גוף האדם… השילוב המיוחד בין דיוק מדעי לחיות תנועתית הופך את הספר לכלי עזר נפלא לעוסקים בגוף האדם וחוקרים אותו מבפנים"
ד"ר אלכס בלקביץ Ph.D, מנהל מרכז וינגייט לרפואה משלימה: "האנטומיה של התנועה הוא ספר מדויק ויעיל, המהווה כלי עזר מצוין לכל העוסקים ברפואה משלימה, בתרפיה מנואלית ובתנועה"
יעל גלס, בוגרת האקדמיה הגבוהה למוזיקה ולמחול בירושלים, מורה בכירה לאנטומיה יישומית למחול ולמקצועות שונים בתחום המחול, מורה לפילאטיס מזרן ומכשירים: "…האיורים בספר ובחירת התנוחות המתוארות בהם מקנים לקורא הבנה מהירה ופשוטה על מבנה הגוף, מערכת התנועה והקשר הברור בין גוף נע למתרחש בתוכו בזמן תנועה. זהו ספר נהדר למורים ולתלמידים למקצועות התנועה והאנטומיה ולכל מי שחפץ בהעמקה ובהעשרה מקצועית בתחום".
האנטומיה של התנועה

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063