הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט
באנר ספרים

ויהי עור

ויהי עור

מאת: מאת: פרופ' רוני וולף

מי אינו רוצה להיראות צעיר לתמיד? למזלנו, קיימות בידינו כיום שיטות מוכחות המחליקות קמטים, מוחקות כתמים וסימני גיל. שיטות אלו נפוצות כיום יותר ויותר ואינן נחשבות עוד בגדר מותרות.

ספר זי יציג בפניכם את השיטות הטיפול השונות ויגלה לכם את היתרונות והחסרונות של כל שיטה. כך יקל עליכם לבחור את שיטת הטיפול המתאימה לכם, תוך נטילת מינימום סיכונים ובלי להיקלע למלכודות ולמוקשים אפשריים.

הספר מרכז עבורכם, בצורה ידידותית, בהירה וקולחת, את מכלול הידע התיאורטי והמעשי הקיים היום אודות הזדקנות העור ומציג את האמצעים לעכב תהליכים אלה. הספר סוקר את השיטות השונות להעלמת קמטים, לתיקון נזקי שמש ולמחיקת סימני גיל – החל משימוש חיצוני במשחות ועבור לשיטות מורכבות יותר, כמו "מילוי" קמטים, הזרקת בוטוקס, קילוף עור, המסת עור, טיפולי לייזר, מתיחה בעזרת חוטים, טיפול בהבזקי עור, שיוף מכני, מזותרפיה, טיפול בחמצן ועוד.

המידע המוצג בספר נכתב בהתאמה לתנאי האקלים בישראל ולסוגי הטיפולים הקיימים אצלנו בארץ. גישתו של מחבר הספר שמה דגש על המגמה הטיפולית הנפוצה כיום הגורסת ש"פחות שווה יותר"

(less is more), כלומר עדיף לבצע יותר טיפולים קטנים ופחות פולשניים כבר מגיל צעיר ולעתים קרובות יותר, מאשר טיפולים גדולים וחד־פעמיים.

מחבר הספר, פרופ` רוני וולף, הוא מבכירי רופאי העור בארץ. הוא בא מעולם העשייה ומכיר לפרטיהן את רוב שיטות הטיפול המקובלות בארץ, הן באופן תיאורטי והן מהצד המעשי, אך הוא משוחרר משיקולים מסחריים ובלתי ענייניים.

ויהי עור

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063