הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

חילוף חומרים מנצח

חילוף חומרים מנצח

מאת: ד"ר מארק היימן (M.D)

עריכה מדעית: ד"ר רונית קרימר

הקדמה עברית: פרופ' משה שטרנפלד

חילוף חומרים מנצח – התכנית הפשוטה להפחתת משקל אוטומטית, העירו את הקוד הגנטי לשריפת שומן החבוי בדנ"א שלכם.

ד"ר מארק היימן חושף כאן לראשונה בפני קוראיו את התכנית שלו – המהפכנית אך הפשוטה – להפחתת משקל אוטומטית.

לראשונה, מצטרפים כל 7 הגורמים להפחתת משקל ארוכת טווח לידי תכנית אחת.

התכנית לחילוף חומרים מנצח מבוססת על המילה האחרונה בתחום המחקר המדעי אודות הפחתת משקל: הנוטריגנומיקה – המדע העוסק בדרך בה המזון שאנו צורכים "מדבר" עם הגנים שלנו. תכנית זו תסייע לכם לתכנת מחדש את גופכם ולהפחית משקל בצורה אוטומטית, באמצעות הפעלת המסרים המובילים להפחתת משקל ולבריאות טובה וכיבוי המסרים הגורמים להשמנה ולמחלות שונות.

בעזרת הספר תגלו:
מדוע חובה לאכול פחמימות כדי לרזות. כמעט כל הדיאטות המודרניות טועות בעניין זה.
כיצד תוכלו להימנע בקלות משני החומרים המזיקים ביותר המצויים במזונותיכם, שעלולים לחבל במאמציכם להפחית משקל.
מדוע הגוף שלכם מתכנת לצבור משקל וכיצד תוכלו לתכנת אותו מחדש לשרוף שומן.
אילו בדיקות רפואיות יכולות לאתר גורמים לכישלון מאמצי ההרזיה שלכם וכיצד תוכלו להתגבר עליהם.
מדוע אכילה מופחתת ופעילות גופנית מוגברת גורמות למעשה להשמנה!
כיצד תוכלו לשלוט בתיאבון שלכם וליהנות מתחושת שובע, בלי לספור פחמימות, שומנים או קלוריות.
כיצד להבעיר את האש המטבולית בגופכם, כלומר להמריץ את חילוף החומרים שלכם ולשרוף כמות גדולה יותר של שומן, גם כאשר אתם ישנים.
מדוע סוג אחד של מזון יכול להוות את המכשול היחיד שלכם בדרך להפחתת משקל יעילה ומדוע 95% מהאנשים אינם צורכים אותו בכמות מספקת.
לא פלא שקשה לנו כל כך לרדת במשקל…

הגוף שלנו מתכנת לשמור על משקלו בכל מחיר. זהו תנאי להישרדות. זהו תהליך הטבוע בגנים שלנו עוד מימי קדם.

ב-10,000 השנים האחרונות השתנתה התזונה שלנו באופן דרמטי, אך במבנה הגנטי שלנו לא חל כל שינוי. כלומר, הגוף שלנו לא תוכנת לעבד את מרבית סוגי המזונות שאנו צורכים היום. תארו לעצמכם שאתם ממלאים דיזל במכונית שאמורה לנסוע על בנזין. זה פשוט לא יעבוד! מה שמחמיר את הבעיה היא העובדה שגם מרבית הדיאטות אינן פועלות: פחות מ-6% מהניסיונות להפחית משקל נוחלים הצלחה. נתונים סטטיסטיים מוכיחים, שמי שעושה דיאטה מוסיף בסופו של דבר למשקלו כ-2.5 ק"ג בממוצע.

ספר זה מציג בשורה חדשה המבוססת על המהפכה הרפואית המתרחשת בימים אלה ממש, מהפכה שמראה לנו בדיוק כיצד ניתן לתכנת מחדש את הכוחות רבי העוצמה הגורמים לגופנו לצבור משקל, כדי שיובילו אותנו לשריפת שומן אוטומטית, להפחתת משקל ולשמירה על המשקל החדש – לתמיד.

הרעיון הוא פשוט: אם נלמד כיצד לעבוד יחד עם הגוף שלנו במקום לפעול נגדו, נוכל להפעיל מחדש את תחנות הכוח שורפות השומן, שהיו עד כה חבויות בתוכנו.

ד"ר היימן מציג כאן לראשונה את הממצאים המדעיים העדכניים ביותר בנושא הפחתת המשקל. מהפכה רפואית זו מבוססת על מושג חדשני הנקרא נוטריגנומיקה – המדע העוסק בדרך בה המזון שאנו צורכים "מדבר" עם הגנים שלנו.

לאמתו של דבר, מדע זה מפתיע בפשטותו. במזון שאנו אוכלים יש מידע והוראות המיועדות לגופנו. אם תאכלו את המזונות הנכונים, תשלחו לגופכם מסר של הפחתת משקל ושמירה על בריאות טובה. לעומת זאת, אם תאכלו את המזונות הלא נכונים, תעבירו לגופכם מסרים שיגרמו לו לעלות במשקל ולחלות.

לאחר 10 שנים של עבודה מחקרית וטיפולית חלוצית עם למעלה מ-2,000 מטופלים בקניון-ראנץ' שבארה"ב, אחת מחוות הבריאות הידועות ביותר בעולם, ד"ר היימן גילה את 7 הגורמים העיקריים להשמנת יתר. בניגוד לחלק מהדיאטות האופנתיות למיניהן, המטילות את אשמת ההשמנה רק על גורם אחד או שניים מהרשימה, גישתו של ד"ר היימן היא הראשונה שמשלבת את כל הגורמים האלה לכדי תכנית פשוטה אחת להפחתת משקל אוטומטית – "התכנית לחילוף חומרים מנצח".

זוהי תכנית בת 8 שבועות, קלה ופשוטה לביצוע, שתסייע לכם להפחית משקל בהתאם לצרכים הגנטיים המיוחדים שלכם. מכיוון שאנחנו שונים זה מזה במבנה המיוחד של גופנו, יתכן שחלק מאתנו זקוקים לכמות גדולה או קטנה יותר של רכיבים תזונתיים מסוימים, כדי להעיר את הגנים שורפי השומן. ספר זה ינחה אתכם כיצד להתאים בדיוק את התכנית לצרכים האישיים שלכם. התכנית כוללת תפריטים, מתכונים ורשימות קניות, כמו גם המלצות לשימוש בתוספי תזונה, פעילות גופנית ושינויים בריאים באורח החיים. התוצאה תאפשר לכם ליהנות מחילוף חומרים מנצח, מהפחתת משקל לטווח ארוך ומבריאות טובה לאורך שנים.

ד"ר מארק היימן הוא רופא אמריקאי, מומחה ברפואה מונעת והעורך הראשי של כתב העת היוקרתי ביותר בתחום הרפואה המונעת "Alternative Therapies in Health and Medicine" . כיהן במשך 10 שנים כמנהל רפואי בחוות הבריאות קניון-ראנץ' בברקשייר וכיום, בעל קליניקה פרטית בלנוקס, מסצ'וסטס. הוא היה שותף בכתיבת הספר "בריא לתמיד".

חילוף חומרים מנצח

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063