הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט
באנר ספרים

טניס שולחן – צעדים להצלחה

טניס שולחן - צעדים להצלחה

מאת: לארי הודגס

ספר זה נועד לשחקני טניס שולחן בכל הרמות: מתחילים, בינוניים ומתקדמים. מאמנים יוכלו לגלות בו תרגילים חשובים ליישום באימוניהם. ספר זה יסייע לכל שחקן בכל רמה להפיק את המרב מהיכולות שלו.
הספר מלמד את מיומנויות המשחק בשיטת צעד אחר צעד בעזרת 120 תרגילים ו־148 איורים מאירי עיניים. כל פרק מהווה צעד אחד קדימה מהצעד הקודם. הצעדים הראשונים מלמדים את היסודות ובהמשך נלמדות הטכניקות החשובות שיהפכו אותך לשחקן טוב יותר. כל תרגיל כולל את לימוד התנועות הנכונות להשגת המיומנות, ניתוח התוצאות ותיקון השגיאות.

טניס שולחן הוא משחק המחבט הפופולרי ביותר בעולם כולו. בארה"ב בלבד משחקים בו למעלה מ־20 מיליון שחקנים. גם בישראל הוא נפוץ למדי וכל מי שמעוניין להשתתף בתחרויות, יכול להצטרף למועדון סמוך לאזור מגוריו. היתרון הבולט של טניס שולחן על ענפי ספורט אחרים הוא שניתן לשחק אותו בכל עת ובכל מקום שבו אפשר להציב שולחן תקני, כמו בסלון הבית, במקלט, במקום העבודה ובגנים.
לטניס השולחן יש דימוי של משחק קל, והוא מכונה על ידי רוב האנשים בשם פינג-פונג. אך, האמת היא שטניס השולחן הוא משחק קצבי מהיר מאוד הדורש מהשחקנים מאמץ וכושר גופני ייחודי ומחייב לימוד, תרגול ממושך ואימונים מקצועיים וסדירים.
הספר נכתב בידי לארי הודגס, שחקן ואיש רב־פעלים בתחום טניס השולחן בארה"ב. לארי מכהן כמרצה, כמאמן טניס שולחן, כעורך וככתב מגזין לטניס שולחן.

טניס שולחן - צעדים להצלחה

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063