הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט
באנר

יהיו מזונותיך תרופותיך

יהיו מזונותיך תרופותיך

מאת: פטריק הולפורד 

מרשם לחיים בריאים ללא תרופות

"יהיו מזונותיך תרופותיך ותרופותיך מזונותיך"

(היפוקרטס,460-370 לפנה"ס לערך)

מחברי הספר יוצאים בביקורת נוקבת על התרופות המזיקות, ומציעים תחליפים ראויים ובטוחים לשימוש שעיקרם: תזונה נכונה, תוספי תזונה ושינויים קלים באורח החיים. הספר מיועד לכל מי שרוצה לקחת אחריות על בריאותו.

ספר חדשני, מעורר מחשבה וקל ליישום, החושף בפני הקוראים כיצד גרם כוחה העצום של תעשיית התרופות לעיוות הרפואה המודרנית ולסילוף עקרונותיה. בשל  עיוות זה פיתחנו רובנו תלות קשה בתרופות, המהוות פתרון קל ומהיר לכל בעיה רפואית, אך גורמות  ברובן לנזק בטווח הארוך. באמצעות ראיות מדעיות ותיאורי מקרים מהקליניקה, מוכיחים מחברי הספר כיצד ניתן להתמודד עם רוב המחלות הכרוניות הנפוצות של ימינו באמצעים טבעיים בהצלחה ולאורך זמן.

הספר מתאר את נזקיהן של התרופות הנפוצות, כגון: סטטינים, משככי כאבים, נוגדי־דיכאון, תרופות שינה, סטרואידים, מרחיבי סמפונות, תרופות לסוכרת, טיפול הורמונלי חלופי, תרופות להורדת לחץ הדם ועוד. עם זאת הוא מגלה את עוצמת הריפוי של המזון  ומציע מגוון דרכים טבעיות לטיפול בסוכרת, בתסמונת הקדם־וסתית ובתסמיני גיל המעבר של האישה, בבעיות למידה של ילדיכם, בדיכאון, בבעיות שינה, בכאבים, באסתמה ובאקזמה, במחלות לב, באיבוד זיכרון ועוד.

ספר זה יחולל מהפכה בדרך שבה אתם מתייחסים לבריאותכם: הוא יעביר את האחריות לבריאותכם לידיכם ולא לידיה של חברת התרופות. זכרו תמיד – הבריאות מצויה בצלחת ולא בבית המרקחת!

פטריק הולפורד –  אחד המומחים הנודעים בעולם לקשר בין בריאות ותזונה. בשנת 1984 ייסד את המכון לתזונה מיטבית (The Institute for Optimum Nutrition), שנחשב כיום לאחד ממוסדות ההכשרה המכובדים ביותר לתזונאים קליניים. בשנת 2003 ייסד את המרכז הרפואי Brain Bio Centre – מרכז טיפולי חלוצי שעוסק בטיפול תזונתי בבעיות של בריאות הנפש. הולפורד כתב למעלה מ־20 ספרי בריאות, שרבים מהם היו לרבי־מכר בינלאומיים. חלק מספריו אף תורגמו לעברית.

ג'רום ברן – עיתונאי וכתב בריאות עטור פרסים, שמתמחה במדעי החיים והתפרסם בעיקר בנושאי רפואה ובריאות.

יהיו מזונותיך תרופותיך

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063