הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט
באנר ספרים

לא על השריר לבדו

לא על השריר לבדו

מאת: שלומית רייפמן־לויצקי

עקרונות ותרגילים למפרקים ולשרירים.
ספר העוסק במערכת התנועה – שלד, מפרקים ושרירים – ובהשפעתה על היציבה ותפקוד הגוף. בספר כ־500 תרגילים מאוירים, מותאמים ספציפית לכל קבוצת שרירים בגוף. לא על השריר לבדו הוא ספר מקצועי מקיף המיועד לכל העוסקים בתחומי הפעילות הגופנית והבריאות: מורים וסטודנטים לחינוך גופני, מאמנים, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק וכו', כמו גם לציבור רחב של אנשים העוסקים באופן עצמאי בפעילות גופנית לצורך ריפוי ושיקום או לשמירה על הבריאות. הספר עוסק בהיבטים התיאורטיים והמעשיים של תפקודה של מערכת התנועה (השלד המפרקים והשרירים) ובהשפעתה על היציבה, על תפקוד הגוף ועל איכות החיים. בנוסף ללימוד התיאורטי משולבים בספר כ־500 תרגילים מאוירים, שהופכים אותו לנכס יקר לכל קורא.

מספר נקודות מייחדות ספר זה משאר הספרים בעברית:
הספר נכתב ברמה מקצועית גבוהה, על סמך ניסיון מקצועי רב־שנים ובהתבסס על פרסומים מדעיים ומקצועיים עדכניים. הספר מיועד לפלחי שוק רחבים מאוד, החל מאנשי המקצוע, שימצאו בו את הפן התיאורטי וכלה בספורטאים, מתאמנים ומתרפאים שימצאו בו מאגר בלתי נדלה של תרגילים. מבחר גדול ומגוון של תרגילים מאוירים המוצגים ברצף תנועתי שמאפשר לתרגל אותם גם ללא קריאת ההסבר הנלווה.

קהל היעד:

מורים ומאמנים ילמדו להכיר את הטעויות הנפוצות בעבודתם המקצועית וילמדו כיצד לתקן אותן. ספורטאים מקצועיים ילמדו כיצד לבנות את גופם ולהתאים אותו לצרכים המיוחדים של ענפי הספורט השונים, כדי לשפר את ביצועיהם על ידי תרגול של קבוצות השרירים והמפרקים הרלוונטיות.
מטפלים יעשירו את עולמם באוצר מגוון של תרגילים וברעיונות חדשים לטיפול בסוגים שונים של מטופלים.

באמצעות ספר זה תלמדו:
כיצד פועלת ומתפקדת מערכת התנועה בגוף
כיצד לשפר את היציבה ואת יכולת התנועה של הגוף
כיצד לחזק שרירים ולהאריכם וכיצד להגמיש מפרקים
כיצד לעבוד על קבוצות שרירים רלוונטיות לפעילויות גופניות שונות
כיצד למזער נזקים גופניים הנובעים מיתר פעילות גופנית, מחוסר פעילות גופנית או מפעילות גופנית בלתי מתאימה
כיצד להתאים פעילות גופנית למניעה של כאבים, כמו כאבי גב וכאבי מפרקים
כיצד להתאים את הפעילות הגופנית לצרכים שלכם, כדי לעצב גוף נאה ולשפר את ההופעה האסתטית

שלומית רייפמן־לויצקי – מרצה ותיקה במכללות להכשרת עובדי הוראה בחינוך הגופני. מומחית בתחומים של טיפוח יציבה, התעמלות מתקנת, התעמלות בריאותית והתעמלות לתקופת ההריון ואחרי הלידה. שלומית עיצבה עקרונות עבודה בתחום הפעילות הגופנית המודעת, כדרך חיים וככלי עזר בתחומים רבים הקשורים לעבודת הגוף. עקרונות עבודתה מהווים קו מנחה לעבודתם של מורים רבים בארץ. שלומית מדריכת הכנה ללידה ומרכזת הקורס להכשרת מדריכות להכנה ללידה.

לא על השריר לבדו

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063