הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט
באנר

לב בריא – המדריך החדש

לב בריא – המדריך החדש

מאת: ד"ר אל סירס

תכנית פשוטה לירידה במשקל ולחיזוק הלב בעזרת מזון טבעי ופעילות גופנית. כיצד לחזק את הלב ולהבריאו ללא דיאטות מלאכותיות, ללא תרופות מסוכנות וללא פעילות אירובית חסרת תועלת.

הספר שיתווה לכם תכנית פשוטה, מהנה ומוכחת לירידה במשקל ולחיזוק הלב – בעזרת מזון טבעי וטעים ודקות אחדות בלבד של פעילות גופנית יומית.

ספר זה יחשוף בפניכם את כל האמת מאחורי המיתוסים המודרניים השגויים על תזונה ופעילות גופנית. הספר יתווה בפניכם תכנית – שהוכחה מדעית וזכתה לתוצאות חיוביות בשטח – שחושפת את הטעויות של הרפואה המודרנית ומציגה את הדרך הנכונה והטבעית לחיזוק הלב ולהבראתו.

הספר יוכיח לכם שהמפתח לבריאות איתנה של הלב טמון בחזרה אל הטבע, כלומר באימוץ של הרגלי החיים הטבעיים של אבותינו הקדמונים, שהיו ציידים ומלקטים של מזון. לכן, עלינו לעסוק בפעילות גופנית, שמבוססת על אימוני הפוגות בעצימות גבוהה. תזונתנו חייבת להיות עשירה בשומן איכותי, בשר ומוצרי חלב אורגניים, דגים, ירקות ופירות בעלי אינדקס גליקמי נמוך, וענייה ככל האפשר בעמילנים ובדגנים. בנוסף, מומלץ ליטול תוספי תזונה, על מנת למלא את החסרים התזונתיים האופייניים לתזונה המודרנית.

האם אתם מעוניינים לחסוך מעצמכם את הטרחה, אי הנעימות והטעם הרע של הדיאטות המודרניות האופנתיות?
האם אתם נוטלים תרופות ללב שרק גורמות לכם להרגיש חולים ואומללים יותר?
האם אתם "שורפים" זמן יקר בפעילות גופנית אירובית?
האם למרות כל מאמציכם אתם עדיין שמנים וחלשים יותר מכפי שרציתם להיות?

אם תשובתכם חיובית, הגיע הזמן לשינוי. ביכולתכם להיפטר מההרגלים המזיקים ומהמיתוסים השגויים, האופייניים לרפואה המערבית המודרנית ולראות, כי הדרך לבריאות טובה לא עוברת דרך מזון דל שומן ופעילות גופנית אירובית.

ד"ר סירס הוא המייסד והמנהל של מרפאה לרפואה אינטגרטיבית וטיפולי אנטי-אייג'ינג (האטה של תהליכי ההזדקנות) בפלורידה שבארה"ב. ב-16 השנים האחרונות טופלו במרפאתו למעלה מ-15,000 חולים בעזרת התכנית הטבעית לבריאות הלב. התכנית סייעה להם לרפא את מחלות הלב שלהם, לבנות לב חזק ובריא יותר, להפחית ממשקלם, לשמור על משקל תקין ולהשתחרר מהתלות בתרופות המרשם.

לב בריא – המדריך החדש

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063