הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט
באנר

סינדרום הדלקת

סינדרום הדלקת

מאת: מאת: ג'ק צ'אלם

כיצד לרפא את המקור לרוב המחלות הכרוניות
תסמונת (סינדרום) הדלקת היא בעיה בריאותית האחראית לרבים מהכאבים שאנו חשים בשרירים ובמפרקים. כמו כן, היא המקור למחלות אלרגיות ואסתמה ומהווה גורם ראשוני למחלות לב, לאלצהיימר ולסוגים מסוימים של סרטן.

דלקת בגוף משולה לגחלים לוחשות: כאשר היא קיימת בגוף לא תמיד מרגישים בה, אך לפעמים היא מתפרצת במלוא עוזה. תסמונת הדלקת היא התוצאה המצטברת מקיומה של דלקת בעוצמה נמוכה, שבסופו של דבר מתפרצת בזמן זה או אחר. דלקת זו מתבטאת תחילה בכאבים ובמחושים ובהמשך היא מתפתחת באטיות למחלה כרונית ומגבילה.

זהו אחד הספרים החדשניים שמתמקד בתסמונת הדלקת, הפוגעת באחוז גדול מהאוכלוסייה. הספר פורש בפנינו מידע עדכני ממחקרים שנערכו בעולם כולו ומציג גישה מהפכנית לריפוי בעיות בריאותיות הקשורות לתסמונת הדלקת, באמצעות תוכנית תזונתית שלמה וקלה ליישום, המשלבת גם תוספי תזונה. כמו כן, מביא הספר מידע עדכני על חלבון מגיב (C (C-reactive protein, שמהווה את אחד הסמנים לקיומה של דלקת חמורה.

מן הביקורות:
"ספרו החדש של צ`אלם קולע בדיוק למטרה. מופיעים בו המחקרים העדכניים ביותר שמלמדים אותנו מה כדאי לאכול ואילו תוספי תזונה כדאי ליטול על מנת להתגבר על הגורם מספר אחד לבעיות הבריאות שלנו – הדלקת. המסר הגלום בספר זה הוא בעל חשיבות עליונה", ג'ין קרפר, מחברת רבי-המכר Stop Aging Now! ו-Your Miracle Brain

"מקורן של רוב המחלות המגבילות נובע מהגורם הדלקתי. התוכנית שאותה מתווה ג`ק צ`אלם בספרו מהווה צעד ראשון וגדול לסילוק הגורם הקטלני הזה מגופכם", ד"ר פרד פסקטור, מחבר הספרים Thin for Good, The Allergy and Asthma Cure ו– The
Hamptons Diet

"ג'ק צ'אלם, בכתיבתו הפשוטה ויחד עם זאת המדעית והמדויקת, מתווה לנו תוכנית תזונתית לבריאות טובה ולהורדה במשקל", ד"ר לורן קורדיאן, מחבר הספר Paleo Diet.

סינדרום הדלקת

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063