הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

ספר הריצה השלם

ספר הריצה השלם

מאת: דניאל קרן

ספר הריצה השלם נותן מענה יסודי ומעמיק לצורכיהם של עשרות אלפי ישראלים העוסקים בספורט העממי הפופולרי ביותר בעולם.
הספר מיועד לרץ הישראלי באשר הוא: למתאמנים מטעמי בריאות או שמירת משקל, למשתתפים במירוצים העממיים ולחובבי המרתונים, לאלה הרוצים להתחיל לרוץ ולעשות זאת בצורה נכונה וגם לרצי מרתון מנוסים המעוניינים לשפר שיא אישי.
זהו ספר על ריצה, אך כל מי שמבקש לעסוק בפעילות ספורטיבית בצורה סדירה, החל ברוכבי אופניים וכלה בטריאתלטים, יוכל להפיק ממנו תועלת רבה.

ספר הריצה השלם עוסק בהרחבה באימונים הראשונים, בייעוץ לבחירת ציוד ריצה, בהחלטה כיצד ואיפה להתאמן, בסוגי האימון השונים ובטכניקת הריצה. זהו הספר הראשון מסוגו המותאם לריצה בישראל: יש בו כללים להתמודדות עם מזג האוויר הישראלי, תוכניות אימון והמלצות על מסלולי ריצה בארץ. הספר ילווה את הרצים החל מצעדי האימון הראשונים ועד לקו הסיום בתחרויות. תמצאו בו הנחיות לדיאטה משולבת בפעילות גופנית, טיפים ליומיום וחוויות מעוררות השראה מניסיונו של המחבר.

ספר הריצה השלם הוא יותר ממדריך אימונים, הוא מלמד כיצד לשלב את הריצה בחיינו, ליהנות ממנה ולהתמיד בה במשך שנים ועשורים.

בין נושאי הספר:
תוכניות אימונים, תרגילי סגנון וטכניקה, תרגילי מתיחות וגמישות, הורדה במשקל, פיזיולוגיה של המאמץ, פציעות ספורט, הצבת מטרות והגשמתן, הכנה פסיכולוגית, הכנה למירוצים מ- 5 ק"מ ועד מרתון, תזונה נכונה.
על מחבר הספר
דניאל קרן הוא אחד מספורטאי האתגר המובילים בעולם. מייסד ומאמן ראשי של מרת"א – מועדון ריצות ארוכות ומועדון רצי תל- אביב. מאמן אתלטיקה, מטפס הרים וצוקים, רץ אולטרה-מרתון ומורה לקראטה (בעל חגורה שחורה דאן 4), המשלב את ניסיונו הרב באתגרים פיזיים עם יכולתו לגלות כל פעם מחדש את גבולותיהם של כוחות הרוח והנפש.

ספר הריצה השלם

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063