הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט
באנר

עוצמת הריפוי של תוספי התזונה

עוצמת הריפוי של תוספי התזונה

מאת: ד"ר רוברט אטקינס

ד"ר אטקינס, אחד מגדולי המומחים בעולם לתוספי תזונה, מציג בספר זה את הבסיס המדעי לכוחם המרפא של תוספי התזונה ומוכיח כיצד הם יכולים לטפל במגוון רחב של מחלות.

יותר ויותר רופאים מסכימים היום שוויטמינים, מינרלים, חומצות אמיניות, צמחי מרפא והורמונים מחזקים את יכולתו של הגוף לשקם את עצמו, וכך מונעים את הצורך להזדקק לדרך המקובלת של נטילת תרופות או ניתוחים. הטיפול באמצעות תוספי תזונה תופס כיום תאוצה ברוב המקרים של המחלות הכרוניות הנפוצות. טיפול זה תוקף את הסיבות האמיתיות למחלה ואינו מסתפק רק בהקלה זמנית של התסמינים. בתור שכזה הוא מאפשר ריפוי יעיל וארוך טווח.

בספר זה, חולק ד"ר אטקינס עם קוראיו את כל הידע העצום שהצטבר במרפאתו על למעלה מ-120 תוספי תזונה. הפירוט על כל תוסף תזונה כולל את יכולות הריפוי שלו לצד המינון המומלץ והוא מלווה בעדויות ובאסמכתאות רפואיות.

ד"ר אטקינס מציג לקוראיו תוכנית שמבוססת על מינון בסיסי של תוספי תזונה הנדרש לכל אחד מאיתנו. בנוסף, הוא מפרט את כל תוספי התזונה הספציפיים החיוניים למי שכבר חולה במחלה מסוימת, או למי שקיימת אצלו נטייה גנטית ללקות במחלה.

התוכנית של ד"ר אטקינס יכולה להתאים לטיפול במגוון רחב מאוד של מחלות נפוצות, כמו סרטן, מחלות לב, דלקת מפרקים, סוכרת, דלדול העצם, אלצהיימר, פרקינסון, אסתמה, טרשת נפוצה, תסמונת התשישות הכרונית, פיברומיאלגיה ועוד. כל התוכניות מגובות בממצאים מדעיים רפואיים עדכניים.

ספר זה יגלה לכם עובדות חדשות שטרם ידעתם

בחלק הראשון של הספר תגלו מדוע תוספי התזונה חייבים להיות זמינים לגופנו בכמות ניכרת, שעולה פי כמה על הקצובה היומית המומלצת (RDA). תיווכחו לדעת שהמינון הרצוי של תוספי התזונה אינו נמדד רק על פי זה הדרוש כדי למנוע מחסור בגופנו.

בחלק השני, שהוא לב לבו של הספר, יפורטו כל תוספי התזונה הזמינים כיום, כולל מידע רב-ערך, עדויות מדעיות ונתונים שנאספו במרכז אטקינס במהלך הטיפול ברבבות החולים. עוצמת הריפוי של תוספי תזונה אלה כה גבוהה, עד כי יש להתייחס אליהם כאל כלים לריפוי.

בחלק השלישי של הספר תוכלו ליצור לעצמכם תוכנית אישית שתשיב לכם את בריאותכם, כפי שנוהגים לעשות זאת במרכז אטקינס לרפואה משלימה. תוכנית זו תאפשר לכם להשלים את אותם מחסורים שגרמו לכם לבעיות בריאות וכתוצאה מכך תוכלו לשקם את בריאותכם.

כיצד יכולים תוספי תזונה לשפר את בריאותנו, להאט את הזדקנותנו ולעזור לגופנו להילחם במחלות

קובעי המדיניות בעולם הרפואה (כולל בישראל) מעולם לא גילו התלהבות מטיפול באמצעות תוספי תזונה, כפי שהם מתלהבים מטיפול תרופתי. לכן, כדאי לכם לברר אם רופא המשפחה שלכם תומך במאמציכם לסייע לבריאותכם באמצעות תוספי תזונה. אם לא, תוכלו אולי לשקול להציע לרופא שלכם לקרוא את הספר הזה, העמוס בשפע של מובאות ממחקרים מדעיים רפואיים, כדי שישתף אתכם פעולה, כי אף רופא לא יכול להרשות לעצמו להיות כה מנותק מהמציאות החדשה.

במקרה שהרופא שלכם יתייחס לכך בביטול או יטען שתוספי התזונה עלולים לעכב את השפעתן של התרופות, אני מקווה שספר זה ישכנע אתכם לחפש לעצמכם רופא אחר.

למרבה המזל, מתחולל באחרונה כרסום בגישות הרפואיות המיושנות וקם דור חדש של רופאים שדוגל, כמוני, בחשיבות של תוספי התזונה לפתרון בעיות. כתוצאה מכך, אני משוכנע שבעתיד יוגדרו מחדש הקריטריונים לבריאות טובה ולתוספי התזונה יהיה בהם חלק נכבד. אני מקווה שספר זה ילמד את רופאי העתיד לרשום תוספי תזונה לפני שהם רושמים תרופות קונבנציונאליות. כולי תקווה שספר זה יתרום להתגשמות הפתגם הנבואי של היפוקראטס: "תנו למזון להיות התרופה שלכם". "אני מאמין שהעתיד הזה קרוב היום יותר מתמיד", ד"ר רוברט אטקינס

על מחבר הספר

ד"ר רוברט אטקינס (2003-1930) הוא המייסד והמנהל הרפואי של מרכז אטקינס לרפואה משלימה בניו-יורק. ד"ר אטקינס הוא בוגר אוניברסיטת מישיגן ובית הספר לרפואה של אוניברסיטת קורנל (1955). ד"ר אטקינס התמחה בקרדיולוגיה וברפואה פנימית. במהלך קריירה ארוכת שנים הוכר כמוביל וכמחדש בתחום הרפואה התזונתית, במיוחד בקרב חולים במחלות כרוניות. הוא זכה לתואר "איש השנה" מטעם אגודת הבריאות בארה"ב וזכה בפרס הוקרה על פועלו מטעם הארגון העולמי לרפואה אלטרנטיבית. הוא אחד המייסדים והנשיא לשעבר של הקרן לפיתוח הרפואה המתקדמת. ד"ר אטקינס כיהן כפרופסור לרפואה באוניברסיטת קפיטל לרפואה אינטגרטיבית ועבד כיועץ במרכז לרפואה אלטרנטיבית ולאריכות ימים של מכון הלב קולומביה שבמיאמי.

ד"ר אטקינס זכה לראשונה להכרה נרחבת בשנת 1972, עם צאת ספרו הראשון הדיאטה המהפכנית של ד"ר אטקינס. בספר זה הוסבר לראשונה כיצד ניתן בעזרת דיאטה דלת-פחמימות, המשולבת בתוספי תזונה, להתגבר על בעיות בריאותיות נפוצות. הספר הפך לאחד מ-50 רבי-המכר של כל הזמנים ולמעלה מעשרה מיליון עותקים נמכרו בעולם כולו. בשנת 2000 יצאה מהדורה מתוקנת של הספר, תחת השם הדיאטה המהפכנית החדשה של ד"ר אטקינס וגם היא נמכרת כיום במיליוני עותקים בכל רחבי העולם.

ד"ר אטקינס הגיע ליותר ממיליון איש דרך תוכנית הרדיו החודשית שלו ודרך העלון תגליות הבריאות שהיה מפרסם לקוראיו. ד"ר אטקינס, יחד עם מומחים נוספים ממרכז אטקינס, הרצו ברחבי העולם במאות כנסים, ועידות וסימפוזיונים בנושאי בריאות.

ד"ר אטקינס נפטר באפריל 2003 בהיותו בגיל 72 ובשיא הפופולאריות שלו, כאשר מעד באופן בלתי צפוי על מדרכה מכוסה בקרח בחזית המרפאה שלו בניו-יורק.

מפעל חייו של ד"ר אטקינס לא נגדע במותו וניתן להתעדכן כל העת במידע נוסף ובעדויות מדעיות חדשות באמצעות אתר האינטרנט: http://atkins.com

מרכז אטקינס לרפואה משלימה

מרכז אטקינס לרפואה משלימה בניו-יורק נוסד בשנת 1970. המרכז שוכן בלב העיר בבניין בן 6 קומות ופועלים בו כ-80 אנשי צוות. מרכז אטקינס נועד בראש ובראשונה לטפל בבעיות בריאותיות כרוניות בעזרת תוספי תזונה, שינוי התפריט וסגנון החיים. גישה זו נועדה להגביר את יכולתו של הגוף להתגבר בעצמו על המחלות, על מנת להימנע מהצורך בתרופות ו/או ניתוחים. עד כה טופלו 65,000 חולים במרכז אטקינס במגוון רחב של מחלות, כמו סרטן, דלקת מפרקים, אסתמה, סוכרת, מחלות לב וכלי דם, תסמונת התשישות הכרונית, טרשת נפוצה, בעיות משקל ועוד.

עוצמת הריפוי של תוספי התזונה

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063