הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט
באנר ספרים

עיסוי – מדריך למטפלים

עיסוי – מדריך למטפלים

מאת: מרגרט הוליס

ספר יחיד במינו, באיכותו וברמתו – בשפה העברית.
מדריך מעשי בגישת צעד אחר צעד לתיאוריה ולמעשה של העיסוי הקלאסי.
הסברי הספר מלווים בתצלומים מאירי עיניים, המבהירים שלב אחר שלב את טכניקות העיסוי המודגמות בו. כמו כן, בספר מידע חיוני על מערכות הגוף והאנטומיה כולל איורים נחוצים ותיאור מפורט של ההיבטים המעשיים של הטיפול.
הספר מעניק ידע בסיסי גם לגבי טכניקות וסוגים שונים של עיסוי הנחוצים למצבים קליניים משתנים וכן יסודות בכמה טכניקות והתמחויות פופולריות, כמו ארומתרפיה, שיאצו, עיסוי ספורט, עיסוי פנים, שחרור שרירים ורקמות ועוד. הספר אינו פוסח על סקירת הבסיס התיאורטי והמחקרי של העיסוי הטיפולי – כל אלו הופכים ספר זה לספר הבסיס המעשי החשוב לכל מטפל.

קהל היעד:
עיסוי – מדריך למטפלים, מתאים במיוחד לסטודנטים לעיסוי, לפיזיותרפיסטים מומחים, לעוסקים ברפואת הספורט, לכירופרקטים ואוסטיאופתים, לאחיות, למטפלים ברפואה המשלימה ולמטפלים בתחומי היופי והקוסמטיקה.
הספר מבוסס על הגישה המעשית, התנסותית המסורתית של מרגרט הוליס המנוחה, ועל ספרה המופתי, Massage for Therapists, אשר נערך מחדש ועודכן בצורה מקיפה על-ידי תלמידתה המוכשרת, אליזבט ג'ונס בעזרתם של מיטב המומחים בתחומם.
את המהדורה העברית ערך גיל סוקול, פיזיותרפיסט (BPTמאוניברסיטת תל-אביב), בעל התמחויות מוכרות ברפואה סינית ושיאצו ובשיקום אורתופדי פונקציונלי, בעברו פיזיותרפיסט של קבוצות ספורט וספורטאים, עוסק כיום גם בפיזיותרפיה בילדים חולי CF.

עיסוי – מדריך למטפלים

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063