הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט
באנר ספרים

פציעות ספורט

פציעות ספורט

מאת: ד"ר ראובן מטרני

האם ספורט הוא דבר בריא? על רובנו מקובל שאומנם כך הוא, אולם לעתים ספורט הוא דבר מסוכן. הספר מאת ד"ר ראובן מטרני, עוסק באבחון בטיפול ובמניעה של פגיעות גופניות עקב פעילות ספורטיבית. מיועד למאמנים ולמדריכים, לפיזיותרפיסטים ולמטפלים.

פעילות גופנית ופעילות ספורטיבית טומנות בחובן גם גורמי סיכון לא מעטים. סכנת הפציעה איננה רק נחלתם של ספורטאי העילית, הסכנה קיימת גם בפעילות של ספורט עממי, בבתי הספר, ובספורט הנעשה כתחביב בשעות הפנאי. הספר מאת ד"ר ראובן מטרני סוקר את הפגיעות השכיחות בספורט ומצביע על דרכי האבחון הטיפול והמניעה שלהן. נוסף לכך מופיעים בספר פרקים המתייחסים להכנת הגוף לפעילות גופנית ולאמצעי הטיפול בפציעות: פיזיותרפיה, עיסוי הרפואי וחבישות בספורט. הספר מיועד לסטודנטים לפיזיותרפיה ולחינוך גופני, למאמנים, למאמני כושר ולספורטאים המתעניינים בנושא.

ספרו של ד"ר מטרני משלים חוליה חסרה בספרות העברית: הפירוט הרב לפי מערכות ואיברים, השיטתיות שבה מוצגות פציעות הספורט על סיבותיהן, סימניהן, מניעתן והטיפול בהן, כמו גם הדיונים הנפרדים בנושאים הידועים פחות או השנויים במחלוקת והאיורים המפורטים – כל אלה הופכים ספר זה לקל להתמצאות, ברור לקריאה ונוח להבנה ולשימוש. נתונים אלה מקנים לספר מקום של כבוד במדף הספרים של העוסקים בפציעות ספורט, על מגוון מקצועותיהם.

פציעות ספורט

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063