הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט
באנר ספרים

ריח רוח ומה שביניהם – חוכמת השמנים הארומתיים

ריח רוח ומה שביניהם - חוכמת השמנים הארומתיים

מאת: אתי ברכה

מאה מִילִישְׁנִיּוֹת! זה הזמן הדרוש למולקולת ריח אחת כדי להגיע עד למוח. מאה מילישניות! נתון זה משמעותו שניחוח שאנו מריחים, מגיע אל המערכת הלימבית שלנו עוד הרבה לפני שזיהינו אותו בוודאות או החלטנו אם הוא לטעמנו בכלל.
חוש הריח הוא המפתח לדלת הרגשות שלנו. הוא יכול להשיב אותנו לזיכרונות ילדות, לתקופות שונות בחיים. הוא יכול לגרום סערה לעולם האסוציאטיבי שלנו, ולרומם או להוריד מצב רוח מבלי שנהיה מודעים לכך. חוש הריח שלנו עובד במשמרות מלאות של 24 שעות ביממה.
שמנים ארומטיים קיבלו את "תכונות המפתח" של חוש הריח. הם מוכרים כבעלי סגולות לטיפול רפואי, וכבר נכנסו לטיפול במערכות הבריאות במקומות רבים בעולם.
לאחר פרישתי מעולם ההיי-טק למדתי ארומתרפיה קלינית ממורה צרפתי דגול. אהבתי הגדולה לשמנים סחפה אותי לספריהם של גדולי הארומתרפיה בעולם, מהם למדתי עוד, הן מהמחקרים שערכו והן מניסיונם הקליני העשיר.
בספר זה אני משתפת אתכם בידע ובניסיון הקליני שצברתי עם השנים. היה חשוב לי לצרף את ההרכבים הכימיים של השמנים, כיוון שאני מאמינה שהם הבסיס למדע זה וכי אי אפשר בלעדיהם. הבנת החומרים הפעילים לעומקם תסייע לכם להבין מדוע לשמן מסוים יש התוויות נגד מסוימות ומדוע האחר בטוח.
מקווה ש"אדביק" אתכם בחיידק אהבתי הגדולה.

אתי ברכה, מרצה ומטפלת רב תחומית. מלמדת במכללות הגדולות במרכז הארץ ארומתרפיה, רפלקסולוגיה, NLP ודמיון מודרך. מטפלת גם בעיסוי רפואי ופרחי באך.

ריח רוח ומה שביניהם - חוכמת השמנים הארומתיים

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063