הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט
באנר

תזונת ילדים

תזונת ילדים

מאת: פטריק הולפורד (מחבר רב-המכר "יהיו מזונותיך תרופותיך") ודבורה קולסון

כיצד תשפרו את בריאות ילדכם, את התנהגותו ואת מנת המשכל שלו? ספר זה הוא המתנה הטובה ביותר שאתם יכולים להעניק לילדכם לכל חייו – בריאות טובה.

כל הורה רוצה שילדו יהיה בריא, שמח וחכם. ספר זה נועד לסייע להורים להשיג מטרה זו עבור ילדיהם בכל גיל.

ספר זה יעזור להורים שרוצים להנחיל לילדם הרגלי תזונה נכונים ויסייע להורים שילדם כבר פיתח הרגלי תזונה לא-בריאים. הוא ייתן להם את הכלים להמיר בהדרגה מזון מהיר ומתועש במזון בריא ומלא חיות, שהילד ירצה לאכול אותו. ככל שיקדימו ההורים להכניס מזון בריא למטבחם, כך יהיה לילדים קל יותר לעבור את השינוי.

באמצעות ספר זה תלמדו:
• מהם המזונות המומלצים לילדכם וממה עליו להימנע כדי להתפתח בצורה הטובה ביותר וליהנות מבריאות מיטבית
• מהם המזונות שיכולים לשפר את מצב הרוח, ההתנהגות ואת מנת המשכל שלו
• כיצד למנוע בעיות נפוצות בגיל הילדות, כמו השמנת-יתר, אלרגיות למזון, נזלת, שיעול, והצטננויות חוזרות ונשנות, בעיות שינה, הפרעות קשב וריכוז (ADD/ADHD) וכיצד להתגבר עליהן.
• מהם תוספי התזונה הדרושים להתפתחות תקינה של הילד ומהם המינונים הדרושים לו.

מחקרים מדעיים מוכיחים שתזונה נכונה בגיל הצעיר מפחיתה את מחלות הילדות ומונעת מחלות כרוניות בגיל המבוגר. היא משפרת את רמת הקשב והריכוז, מעלה את מנת המשכל, מונעת התפרצויות של זעם ואלימות, משרה רוגע ושלווה ותורמת להצלחה בלימודים ובחברה.

פטריק הולפורד הוא אחד המומחים הנודעים בעולם לקשר בין בריאות ותזונה. בשנת 1984 ייסד את המכון לתזונה מיטבית (The Institute for Optimum Nutrition), שנחשב כיום לאחד ממוסדות ההכשרה המכובדים ביותר לתזונאים קליניים. בשנת 2003 ייסד את המרכז הרפואי Brain Bio Centre – מרכז טיפולי חלוצי שעוסק בטיפול תזונתי בבעיות של בריאות הנפש. הולפורד כתב למעלה מ-20 ספרי בריאות, שרבים מהם היו לרבי-מכר בינלאומיים וחלקם תורגמו לעברית. בהוצאת פוקוס יצאו "יהיו מזונותיך תרופותיך" ו"אלרגיות סמויות למזון".

דבורה קולסון היא מומחית בטיפול בילדים עם בעיות התנהגות, למידה והתפתחות. היא מטפלת במרפאת Brain Bio Centre בלונדון וכן מעבירה סדנאות שמטרתן לסייע להורים ולמוסדות חינוך לפתח תרבות אכילה בריאה יותר.

עריכה מדעית: טל קבסה (Lic.Acu)
הקדמה למהדורה העברית: ד"ר שגיא אסא, מומחה ברפואת ילדים, לגילאי שנה ומעלה.

תזונת ילדים

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063