הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט
באנר

Superfoods המזון והתרופה של המחר

Superfoods המזון והתרופה של המחר

מאת: דיוויד וולף

עריכה מדעית: ניר לוי
הקדמה למהדורה העברית: ד"ר מיכאל ויינפאס (.M.D)

כיצד יכולים מזונות מסוימים להעניק לגופנו בריאות וחיוניות יוצאות דופן?
מהו סודם של מזונות אלו, אשר הופך אותם לכוח מרפא רב עוצמה?
הספר Superfoods פורש בפני הקורא מידע מרתק אודות המילה האחרונה בתחום התזונה הבריאותית – סופרפודס (מזונות-על). אלו הם מזונות אשר מכילים עושר מרוכז של רכיבים תזונתיים חיוניים, המעניקים לגופנו את כל הדרוש לבריאות אופטימלית, הגנה מפני מחלות ושפע של אנרגיה לחיים. השימוש בספר יעשיר אתכם במידע חיוני על סגולותיהם של מזונות-על מובילים, היכן ניתן להשיגם וכיצד לשלב אותם בקלות בתזונה היומיומית שלכם באמצעות מתכונים טעימים וקלים להכנה.

בשנים האחרונות הולכת וגוברת ההכרה בסגולותיהם המופלאות של מזונות-על. זוהי נבחרת מצומצמת של מזונות טבעיים, שערכם התזונתי ותועלתם הבריאותית עולים עשרת מונים על כל מזון אחר. מחקרים מצאו כי מזונות אלו הם העשירים והמרוכזים ביותר ברכיבי תזונה חיוניים כגון: ויטמינים, מינרלים, אנזימים, נוגדי חמצון ופיטוכימיקלים רבים הפועלים יחדיו בגוף בסינרגיה, באופן שרכיב תזונה אחד מחזק את פעולתו של הרכיב האחר. הודות לכך, ביכולתם של מזונות אלו לחזק את המערכת החיסונית, לסייע בתהליכי ריפוי ומניעת מחלות, להעלות את רמת האנרגיה והחיוניות ולשפר את הבריאות. מזונות-על, אם כן, הם הרבה מעבר למזון. ניתן לראות בהם שילוב של תזונה ותרופה, בהיותם גם טעימים ומשביעים וגם בעלי יכולת להילחם במחלות ולמנוע את נזקיהן. שילוב מזונות-על בתפריט היומיומי שלכם יטעין את גופכם בשפע כוחות חיוניים ויסייע לכם לשמור על תזונה בריאה ומאוזנת.
בספר זה פורש דיוויד וולף את המידע המקיף והעדכני ביותר בנושא, תוך שהוא מתמקד ב-17 סוגים שונים של מזונות-על מובילים. אלו הם שורשים, זרעים, פירות, אצות ומוצרי כוורת, אשר התגלו כבעלי הערכים התזונתיים והרפואיים הגבוהים ביותר. כל אחד מהם זוכה בספר לתיאור מפורט ומבוסס מדעית של סגולותיו, היכן להשיג אותו בארץ וכן מתכונים טעימים וקלים להכנה. היצע מגוון של 85 מתכונים יסייעו לכם לנצל בחוכמה את כוחם של מזונות העל ולכלול אותם בתזונתכם באופן קבוע ללא מאמץ.

"ספר זה שופך אור על דרך מהנה וטבעית לשיפור הבריאות שאינה תלויה במרשם רופא, אינה גורמת לתופעות לוואי ואינה כרוכה בגזירות של הימנעות, אלא מתמקדת במזונות בעלי תכונות ריפוי נרחבות.", מתוך ההקדמה של ד"ר מיכאל ויינפאס לספר

על מחבר הספר
דיוויד וולף הוא מומחה אמריקאי ידוע בנושאי הבריאות והתזונה ונחשב לאחת הסמכויות הבינלאומיות המובילות בתחום של מזונות-על. גישתו מבוססת על נטילת אחריות אישית של כל אדם על בריאותו, בדגש על התבוננות ובחירה מודעת של המזון שאנו מכניסים לגופנו. דיוויד וולף הינו מרצה מבוקש, ודבריו זכו לתהודה גדולה באינספור הרצאות וראיונות בתקשורת בארה"ב ובעולם, כמו גם בספרים רבים שהוציא לאור.

Superfoods המזון והתרופה של המחר

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063