הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

Tennis Anatomy

Tennis Anatomy

מאת: Paul Roetert, Mark Kovack

כל מה שנדרש כדי להביא את הטניס שלך לרמות חדשות – תרגילים להגדלת הכוח, המהירות והזריזות, להגשה חזקה יותר וחבטות מדויקות יותר שיביאו לשיפור עקבי בביצועים על המגרש.
האנטומיה של הטניס כולל למעלה מ-72 של תרגילים למיצוי היכולות האישיות במשחק הטניס, המומחשים צעד אחר צעד באיורי צבע אנטומיים המבליטים את השרירים בפעולה.
התרגילים בספר הולכים צעד אחד קדימה מעבר להעמדה שלך על המגרש, על הרשת או על קו ההגשה. האיורים של השרירים הפעילים בכל סוג של חבטה מראים כיצד כל תרגיל קשור באופן משמעותי לשיפור הביצועים.
באמצעות הספר תוכל ללמוד כיצד ניתן לשנות תרגילים, למקד לאזורים ספציפיים, לשפר את היכולות שלך ולמזער פציעות. והכי חשוב, תלמד כיצד לחבר את הכול יחד כדי לפתח תכנית אימונים המבוססת על הצרכים האישיים שלך ועל המטרות.

מן הביקורת:
"באנטומיה של הטניס, הכותבים עושים עבודה נהדרת ומסבירים כיצד להשתמש בכוח מאוזן בתכנית משולבת. המידע מעשי לכל הרמות, כלי רב ערך עבור ביצועים טובים יותר על המגרש", Paul Annacone, המאמן הנוכחי של רוג'ר פדרר והמאמן לשעבר של פיט סמפראס.
"האנטומיה של הטניס הוא משאב חיוני עבור שחקנים ומאמנים. כותבי הספר מספקים הנחיות מקצועיות מתוך ראייה ייחודית של המשחק", John Isner, שחקן ארצות הברית בגביע דיוויס.
"האיורים האנטומיים והמלצות האימונים, הנם באיכות מעולה. ספר חובה עבור שחקני טניס בכל רמה, המבקשים לשפר את המשחק שלהם ולמנוע פציעות ", Todd Ellenbecker, יו"ר איגוד הטניס של ארצות הברית (USTA).

Tennis Anatomy

רוצה לקבל פרטים על ספר מסוים?

לא צריך להתקשר! מלא את פרטיך וניצור איתך קשר בהקדם

    טלפון כללי מכון וינגייט
    *3063