הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

גיבוש למשלחת האולימפית במכון וינגייט

גיבוש למשלחת האולימפית במכון וינגייט

מאת: Marie Rose
מכון וינגייט, חדשות
16 - 06 - 21

37 ימים לפני המשחקים האולימפיים בטוקיו שייפתחו ב-23.7.21, התכנסו חברי המשלחת האולימפית – ספורטאים, מאמנים וסגל – במכון הלאומי ליום גיבוש והיערכות בהובלת הוועד האולימפי של ישראל. הספורטאים הצטלמו, הצטיידו במדים ובציוד ושמעו הרצאות והנחיות לנהלים המחמירים הצפויים להתקיים בכפר האולימפי

משלחת ישראל למשחקים האולימפיים בטוקיו המונה כ-90 ספורטאים, יחד עם מאמניהם ואנשי הסגל התארחו אתמול (שלישי) במכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, במסגרת יום גיבוש הסגל האולימפי לקראת היציאה למשחקי טוקיו.


סגל המשלחת האולימפית למשחקים האולימפיים בטוקיו 2021 (צילום: אבי שי, מכון וינגייט)

 

יום הגיבוש וההיערכות בהובלת הוועד האולימפי בישראל, התקיים ביום בו בוטלה חובת עטיית המסכות, כך שהחגיגה הייתה כפולה. חברי הסגל האולימפי התמסרו לצילומים ולראיונות והצטיידו במדי המשלחת ובציוד מגוון, בחסות נותני החסות המסחריים של המשלחת.

 

לאחר קבלת פנים הפתוחה לתקשורת, הספורטאים זכו למפגש הסברה נרחב במסגרתו זכו להרצאות ולהנחיות על התנהלות המשחקים בטוקיו שהשנה צפויים להתקיים במתכונת של בועה.


אורי ששון, יעקב טומרקין, שי אברהמי ושגיא מוקי באירוע יום הגיבוש לקראת טוקיו 2021 (צילום: אבי שי, מכון וינגייט)

 

כך למשל, כל ספורטאי או נבחרת יוכלו להגיע לאתר המשחקים עד חמישה ימים לפני התחרות ולעזוב תוך 3 ימים מרגע סיום חלקו בתחרות. כמו כן, הספורטאים הצפויים לעבור בדיקות קורונה לעיתים תכופות, לא יורשו לטייל בחופשיות בכפר האולימפי או לצאת מגבולותיו, אלא להישאר באתרי האימון והתחרות הייעודיים.

 

דני אורן, מנהל היחידה לספורט הישגי במכון וינגייט: "יש חשיבות גדולה לכך שאירוע השיא של המשלחת הישראלית לטוקיו נערך במכון הלאומי למצוינות בספורט. חלקו הראשון של האירוע הוקדש למפגש לא פורמלי ולצילומים, חלקו המרכזי עסק בהצגת מידע רלוונטי לחברי המשלחת וחלקו האחרון לחלוקת ציוד. אני מאחל למשלחת הצלחה רבה בטוקיו".


אלכס שטילוב, דני אורן, שי אברהמי ויואב כהן ביום גיבוש המשלחת (צילום: אבי שי, מכון וינגייט)

 

שי אברהמי, מנכ"ל מכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, בירך גם הוא את המשלחת: "שמחתי לארח במכון וינגייט את מפגש הסגל האולימפי לקראת טוקיו. אני מאחל למשלחת הישראלית הצלחה רבה. צאו לשלום ושובו לשלום עם מדליות רבות".

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

שואף לאורח חיים בריא? דע את עצמך

שואף לאורח חיים בריא? דע את עצמך

תזונה טבעית, אימון ולמידה, ביה"ס למאמנים ולמדריכים, רפואה משלימה
23 - 03 - 2023
קרא עוד
הושק מתקן הטיפוס הלאומי במעמד השר מיקי זוהר

הושק מתקן הטיפוס הלאומי במעמד השר מיקי זוהר

חדשות, מכון וינגייט, ספורט הישגי
16 - 03 - 2023
קרא עוד
חדש ברפואת הספורט: מבדק ביומכני לרצים

חדש ברפואת הספורט: מבדק ביומכני לרצים

המרכז לרפואת ספורט ולמחקר, חדשות
22 - 01 - 2023
קרא עוד
שינוי גודל פונט
ניגודיות