הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

ימי ספורט, גיבוש וכיף לבתי ספר במכון וינגייט

ימי ספורט, גיבוש וכיף לבתי ספר במכון וינגייט

מאת: Marie Rose
מכון וינגייט, אירועים
07 - 02 - 22

בתי הספר "היובל" מהרצליה ו"רבין" ממזכרת בתיה הם רק שניים מבתי הספר שהתארחו לאחרונה במכון וינגייט לימי ספורט וגיבוש במהלכם נהנו מפעילות ספורט מאתגרת, חווייתית ומהנה. קרינה מילנר-חזקיהו: "פעילות זו מדגימה את יתרונותיו של מכון וינגייט כמקום המושלם גם לפעילויות מסוג זה"

עם חידוש פעילותה של מחלקת האירועים של מכון וינגייט, לאחר הפסקת פעילות בת יותר משנה, חודשה לאחרונה גם מסורת אירוח בתי ספר במכון לימי ספורט, גיבוש ומסיבות סיום. במסגרת הפעילות נהנים התלמידים מפעילויות ספורט וחברה מגוונות.

 

תלמידי בית הספר התיכון "היובל", הרצליה במכון וינגייט, פברואר 2022.

 

כך למשל, בשבוע שעבר היה זה תורם של 30 מתלמידי כיתות י'-יב' מבית הספר התיכון "היובל", הרצליה להגיע למכון וינגייט. התלמידים נהנו מסיור במתקני המכון, מפעילות נופש פעיל תחת סככה פתוחה באוויר הפתוח ומפעילות "Drums Alive" – אימון מודרני, חווייתי, יצירתי וקצבי של תנועות ותיפוף על כדורי פיטבול בעזרת מקלות המסייע בשחרורו, חיזוקו וחיטובו של הגוף לצלילי מוסיקה קצבית – התורמת רבות לגיבוש החברתי ולמצב הרוח.

תלמידי תיכון "רבין", מזכרת בתיה בפעילות Drums Alive במכון וינגייט, דצמבר 2021.

 

מפעילות זו נהנו גם תלמידי בית הספר התיכון ע"ש רבין ממזכרת בתיה שהתארחו במכון לשני ימי גיבוש במהלכם לנו במלון הספורט "בית הנבחרות" ונהנו גם מסדנאות קשתות, היפ הופ וזומבה מודרכות.


תלמידי תיכון "רבין", מזכרת בתיה בפעילות טניס שולחן במכון וינגייט, דצמבר 2021.

 

קרינה מילנר-חזקיהו, מנהלת תיקי לקוחות עסקיים במכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט:

"לאחר הפסקת הפעילות שנכפתה על כולנו עם פרוץ מגפת הקורונה, אנו מייחסים חשיבות רבה לחידוש פעילות האירועים באופן מבוקר ואחראי תוך הקפדה יתרה על הנחיות משרד הבריאות לאורך האירוע כולו. בתקופה מאתגרת זו בה אנו לומדים לחיות ולפעול לצד הקורונה, ימי הספורט והגיבוש לבתי הספר מדגימים את יתרונותיו של מכון וינגייט כמקום אידיאלי לאירועים רבי משתתפים, קטנים וגדולים כאחד. זאת – בתוספת הניסיון הרב ואנשי המקצוע שלנו בתחומי הספורט והבריאות – הם מתכון מנצח לאירועים מושלמים גם בימים אלו. כן ירבו!".

 

 

רוצים גם? בואו לשמוע פרטים:
קרינה מילנר-חזקיהו, מנהלת תיקי לקוחות עסקיים
טלפון: 09-8639497, 052-4718882

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

"מפעלי קיץ" של אלופים בביה"ס למאמנים

"מפעלי קיץ" של אלופים בביה"ס למאמנים

חדשות, ביה"ס למאמנים ולמדריכים, מכון וינגייט
20 - 08 - 2023
קרא עוד
הסכם בית לאומי לענף הטאקוונדו במכון וינגייט

הסכם בית לאומי לענף הטאקוונדו במכון וינגייט

מכון וינגייט, ספורט הישגי, חדשות
07 - 08 - 2023
קרא עוד
Secured By miniOrange