הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

מורן מסיקה-אידלמן מונתה למנהלת אתנה

מורן מסיקה-אידלמן מונתה למנהלת אתנה

מאת: Marie Rose
מכון וינגייט, אתנה, חדשות
14 - 09 - 21

מועצת תאגיד מכון וינגייט אישרה את מינויה של מורן מסיקה-אידלמן למנהלת אתנה – המרכז לקידום ספורט הנשים בישראל. מסיקה-אידלמן מילאה תפקידים בכירים בתחום הספורט כמנהלת אגף הספורט במכבי ישראל, איגוד ההתעמלות ובעיר באר שבע. יו"ר מכון וינגייט, יקי אנוך: " אין לנו ספק כי הידע והכישורים של מורן יסייעו בידה להרחיב ולהעמיק את הפעילות הספורטיבית של ילדות, נערות ונשים בכל הרמות, ולהביא להישגים"

מועצת תאגיד מכון וינגייט אישרה את מינויה של מורן מסיקה-אידלמן למנהלת אתנה, המרכז לקידום ספורט הנשים במכון וינגייט. בשנה האחרונה שימשה בתפקיד מירב אולייניק כממלאת מקום, לאחר פרישתה של עמרית ינילוב בתחילת 2020.

מסיקה-אידלמן נבחרה על ידי ועדת איתור של מכון וינגייט, בראשות מנכ"ל מכון וינגייט שי אברהמי, סמנכ"לית הכספים פני דרורי, מנהל היחידה לספורט הישגי דני אורן, וראש מנהל הספורט במשרד התרבות והספורט עופר בוסתן, ששימש כמשקיף בוועדה.

 


מורן מסיקה – אידלמן. צילום: יוסי טרבלסי באדיבות איגוד ההתעמלות בישראל.

 

מסיקה אידלמן (41) מילאה לאורך השנים תפקידים בכירים בתחום הספורט; כמנהלת אגף הספורט במכבי ישראל וכממלאת מקום יו"ר איגוד ההתעמלות. בעבר, ניהלה את מחלקת הספורט בחברת "כיוונים" בעיריית באר שבע, והייתה ספורטאית אתלטית בעברה.

היא בעלת תואר ראשון בניהול ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר שני במנהל מדיניות ומנהיגות בחינוך. כמו כן, היא בוגרת קורס דירקטוריות מהמרכז הישראלי לניהול.

מעבר לכך, היא חברת הנהלה בוועד האולימפי הישראלי, חברת הנהלה וממלאת מקום יו"ר איגוד ההתעמלות, וכן חברת הנהלה באיגוד האתלטיקה ובאיגוד הכדוריד.

 

אתנה, המרכז לקידום ספורט הנשים במכון וינגייט, שמה לה למטרה ליצור שינוי חברתי בתרבות הספורט בישראל; להגדיל מעורבות של נשים בספורט, מגיל בית הספר ועד הרמה ההישגית. לאתנה תוכניות מקצועיות רב-שנתיות ומטרתן יצירת הזדמנויות לילדות, נערות ונשים בספורט, בתוכניות ייעודיות באיגודי הספורט ובגופי ספורט, תוכניות ברשויות, באגודות ומועדני ספורט. אתנה מקדמת ביסוס והתמקצעות שדרת הניהול הנשי בספורט ולהישגים בזירה התחרותית.

 

 

יקי אנוך, ראש מועצת תאגיד וינגייט: "אנו מברכים את מורן מסיקה-אידלמן על מינויה למנהלת אתנה, ומאחלים לה הצלחה בתפקידה. אין לנו ספק כי הידע והכישורים של מורן יסייעו בידה להרחיב ולהעמיק את הפעילות הספורטיבית של ילדות, נערות ונשים בכל הרמות, ולהביא להישגים. אנו מודים למירב אולייניק, על תרומתה המשמעותית לקידום ספורט הנשים במשך השנה בה מילאה את תפקיד מ"מ מנהלת אתנה".

 

מורן מסיקה-אידלמן: "אני מודה מאוד על המינוי לוועדת האיתור בראשותו של מנכ"ל מכון וינגייט שי אברהמי ולמנהל הספורט והעומד בראשו, עופר בוסתן על הבעת האמון. אני שמחה ונרגשת לקראת ההזדמנות לקדם שינוי בתחום ספורט הנשים בישראל. יש לנו חלון הזדמנויות מעולה עם שותפות ושותפים רבים לנושא. אני רואה בתחום זה הזדמנות לצמצום פערים מגדריים בחברה הישראלית, כך שלכל ילדה, נערה ואישה תהיה אפשרות לקחת חלק פעיל בעולם הספורט, והזדמנות שווה לעסוק בכל ענף או פעילות בו תחפוץ. יש בכוונתי לחתור לחיבור בין כל הגופים העוסקים במלאכה חשובה זו, במסגרת פעילות שתופנה לכל הרצף הגילאי. אני רואה באתנה גוף מרכזי שיהיה אמון על ביצוע, יישום והטמעה של מדיניות ספורט הנשים תוך שימת דגש על ערכיות, מצוינות ומוגנות".

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הסתיים המחזור ה-3 של תוכנית "פודיום"

הסתיים המחזור ה-3 של תוכנית "פודיום"

ביה"ס למאמנים ולמדריכים, מכון וינגייט, ספורט הישגי, חדשות
21 - 05 - 2024
קרא עוד
יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל

יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל

חדשות, מכון וינגייט
13 - 05 - 2024
קרא עוד
מרכינים ראש לזכר הנופלים והנרצחים

מרכינים ראש לזכר הנופלים והנרצחים

חדשות, אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט, מכון וינגייט
12 - 05 - 2024
קרא עוד
משלחת ישראל למשחקים האולימפיים פריז 2024

משלחת ישראל למשחקים האולימפיים פריז 2024

מכון וינגייט, ספורט הישגי, חדשות, מאמרים
16 - 04 - 2024
קרא עוד