הכנס את החיפוש שלך

שלוחה חדשה לביה”ס למאמנים: וינגייט – כפר המכביה

שלוחה חדשה לביה”ס למאמנים: וינגייט – כפר המכביה

מאת: marie

חדשות, ביה"ס למאמנים ולמדריכים, מכון וינגייט

04 - 02 - 21

בשלוחה החדשה יילמדו קורסי המדריכים בכל מקצועות הכושר והתנועה וחניכיה ייהנו ממתקני הכושר האיכותיים שמציע כפר המכביה. במסגרת שיתוף הפעולה יוצעו גם מסלולי לימוד תזונה ייחודיים ובעתיד אף תוקם אקדמיה משותפת ללימודי ספורט ותנועה. יעקב ג’ינו, מנהל ביה”ס למדריכים: “נגדיל את היצע המדריכים באזור ונקנה להם מהידע ומהמומחיות של מכון וינגייט”

כפר מכביה ומכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, הודיעו על פתיחת השלוחה החדשה והגדולה של בית ספר למדריכים בכפר המכביה. וינגייט – כפר המכביה, פרי שיתוף הפעולה בין שני הגופים, יתפקד כשלוחה המרכזית והגדולה של בית הספר למאמנים ולמדריכים של מכון וינגייט בגוש דן והסביבה. בכך יוכל ביה”ס למאמנים ולמדריכים ע”ש נט הולמן במכון וינגייט – המותג המוביל בישראל בהכשרת מאמנים ומדריכים בספורט ובתנועה – להנגיש לתושבי האזור את מגוון הקורסים וההכשרות שמציע בית הספר.

 

 

חניכי בית ספר “וינגייט – כפר מכביה” ייהנו ממתקנים ברמה הגבוהה ביותר, לרבות חדר כושר ייעודי לבית הספר, משימוש בבריכות שחייה מקצועיות, מאולם ספורט וממגרשי טניס. במסגרת שיתוף הפעולה בין כפר המכביה ומכון וינגייט, בית הספר החדש יציע מסלולי תזונה ייחודיים ופעילות חברתית משותפת. על פי התוכנית האסטרטגית המשותפת לטווח הארוך תוקם במקום גם אקדמיה ללימודי ספורט.


מימין: דרור מורד, מנכ”ל כפר המכביה עם יעקב ג’ינו, מנהל ביה”ס למאמנים ולמדריכים של מכון וינגייט,  בשלוחה החדשה.

מנכ”ל מכון וינגייט, שי אברהמי: “זוהי הזדמנות וגם וזכות גדולה למכון וינגייט להקים שלוחה של בית ספר למאמנים ולמדריכים יחד עם כפר המכביה. מדובר בחיבור בין שני מותגי ספורט לאומיים מובילים בארץ ובעולם. החניכים העתידיים של השלוחה יקבלו את המעטפת המקצועית האיכותית ביותר של המכון הלאומי למצוינות בספורט יחד עם תשתית מתקנים ונגישות לכל גוש דן”.

 

 

מנכ”ל כפר המכביה, דרור מורד:“אני גאה להשיק את השלוחה הראשית של מכון וינגייט באזור המרכז. וינגייט הוא מותג חזק מאוד ומוביל בתחום הספורט המקצועי בארץ ובעולם, ומעבר לבשורה לתושבי המרכז, בית הספר למדריכים “וינגייט – כפר המכביה'” יכשיר חברים מתנועת מכבי העולמית שיגיעו מחו”ל במיוחד כדי להשתתף בקורסים של בית הספר. מדריכי הכושר שיוכשרו בבית הספר יוכלו להשתלב בעבודה במכון הספורט של כפר מכביה”.

 

מנהל בית הספר למאמנים במכון וינגייט, יעקב ג’ינו: “אני גאה על כך שהמיזם הזה הגיע לכדי מימוש. כך, נוכל להביא את מיטב המומחים של המכון לתושבי המרכז והסביבה בקמפוס ספורט מהמדרגה הראשונה הנגיש לכל גוש דן. בית הספר החדש יאפשר למכון וינגייט להגדיל את היצע מדריכי הכושר באזור ולהקנות להם מהידע והמומחיות שמכון וינגייט צבר בעשורים האחרונים”.

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
בדרך לטוקיו: יובל פרייליך במלוא הכוח

בדרך לטוקיו: יובל פרייליך במלוא הכוח

חדשות, המרכז לרפואת ספורט ולמחקר

28 - 02 - 2021
הסייף יובל פרייליך, העסוק בימים אלו בהכנות לקראת טורניר “ההזדמנות האחרונה” שתתקיים במדריד באמצע אפריל, נמצא בעיצומו של הליך לאפיון פרופיל הכוח והמהירות של תנועותיו בהובלת מאמן היכולת הגופנית, יואב אזרד ופיזיולוג המאמץ, עידן חרט, למען שיפור הביצועים ודיוקם בדרך להשגת הקריטריון למשחקים האולימפיים בטוקיו 2021
קרא עוד
פיילוט לשיפור הכוח של שחייני ישראל

פיילוט לשיפור הכוח של שחייני ישראל

חדשות, המרכז לרפואת ספורט ולמחקר

24 - 02 - 2021
הפיילוט המתבצע במרכז לרפואת ספורט ולמחקר של מכון וינגייט עוקב אחר שיפור הכוח והכוח המתפרץ בקרב שחייני נבחרת ישראל והאקדמיה ואת השפעתם על הביצועים במים
קרא עוד
מכון וינגייט: הושקו מיזמי בינוי בהיקף של 218 מיליון ש”ח

מכון וינגייט: הושקו מיזמי בינוי בהיקף של 218 מיליון ש”ח

חדשות, מכון וינגייט

11 - 01 - 2021
באירוע ההשקה במעמד שר התרבות והספורט, מר חילי טרופר, הושקו מיזמי שדרוג מתקנים ובנייתם, ובראשם גולת הכותרת – בניין רב תכליתי, חדשני ומתקדם לנבחרות הלאומיות. השר חילי טרופר: זו בשורה גדולה לכל מי שהספורט הוא דרך חיים עבורו”.
קרא עוד
המתעמלת המעוטרת אגנס קלטי חוגגת 100

המתעמלת המעוטרת אגנס קלטי חוגגת 100

חדשות, מכון וינגייט

08 - 01 - 2021
מתעמלת המכשירים היהודייה, החוגגת בתשעה בינואר 100 חורפים, זכתה לאורך הקריירה המפוארת שלה בהן ייצגה את הונגריה ב-10 מדליות אולימפיות ובאליפות עולם. אגנס, שעלתה לארץ ב-1957 פעלה ועבדה במכון וינגייט כמאמנת נבחרת הנשים בהתעמלות וכמורה לחינוך גופני. השבוע התבשרה כי מפעל אליפות ישראל בהתעמלות מכשירים יישא את שמה, כהוקרה על תרומתה לענף התעמלות המכשירים בישראל
קרא עוד