הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

שנת תשפ"ב: 44 ספורטאים חדשים באקדמיית וינגייט

שנת תשפ"ב: 44 ספורטאים חדשים באקדמיית וינגייט

מאת: Marie Rose
חדשות, אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט
09 - 09 - 21

44 ספורטאיות וספורטאים חדשים הצטרפו השנה ל-109 חניכי האקדמיה ב-9 ענפי ספורט ונקלטו בהצלחה על אף הגבלות הקורונה. גיל מעיין, מנהל האקדמיה: “כבית של הספורט הישראלי פתחנו את שנה"ל תשפ"ב בהתרגשות רבה. גם השנה נעשה הכול כדי לאפשר לספורטאים הצעירים שלנו לממש את הפוטנציאל הספורטיבי שלהם בתנאי אימון מיטביים למען הישגים בזירה הלאומית והבין-לאומית

153 חניכי אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט פתחו את שנת הלימודים תשפ”ב באחד בספטמבר. טרם פתיחת שנת הלימודים התקיים במכון וינגייט, המכון הלאומי למצוינות בספורט, מחנה גיבוש ל-44 הספורטאיות והספורטאים שהצטרפו השנה לאקדמיה ב-9 ענפי ספורט: כדורגל בנות, כדורסל בנות, כדורמים, כדורעף (בנות ובנים), שחייה (בנות ובנים), ג’ודו (בנות ובנים), טריאתלון (בנות ובנים), וטניס שולחן.


מנהל האקדמיה גיל מעיין ביום הגיבוש לספורטאים החדשים (צילום: אבי שי, מכון וינגייט).

לאחר קליטה בחדרים ושיחת פתיחה עם מנהל האקדמיה, גיל מעיין, הספורטאים החדשים נהנו מפעילויות ספורט וגיבוש שונות. בין 44 החניכים החדשים בולטות 9 בנות כדורעף נשים הצפויות להוות את הבסיס העתידי לנבחרת הנשים הלאומית של ישראל.

 

פעילות בצל מגפת הקורונה
פתיחת שנת הלימודים תשפ”ב בצל מגפת הקורונה דרשה גם השנה היערכות מיוחדת מצוותי האקדמיה השונים לרבות תיאום מול בית הספר ושינויים רבים בלוחות הזמנים כדי לאפשר את קליטתם של 153 ספורטאים וספורטאיות אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט שאגב, רובם (95%) מחוסנים.

פותחים שנה באקדמיית וינגייט ברגל ימין (צילום: אבי שי, מכון וינגייט)

גיל מעיין, מנהל אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט: "אנו מתרגשים מאוד לפתוח את שנת הפעילות החדשה, במיוחד נוכח השנה האולימפית ברצוננו להוקיר את חברי המשלחת ובפרט ל 10 ספורטאי ובוגרי האקדמיה שייצגו את ישראל בענפי הג'ודו (רז הרשקו וברוך שמאילוב), הטריאתלון (שחר ורן שגיב) והשחייה (יעקב טומרקין, מירון חירותי, תומר פרנקל, דניס לוקטב, אביב ברזילי ואנסטסיה גורבנקו).

 

 

יישר כוח וכבוד לג'ודאים בוגרי האקדמיה, רז הרשקו וברוך שמאילוב, על זכייתם במדליית הארד עם נבחרת הג'ודו הקבוצתית בטוקיו 2020. אלו הן המדליות האולימפיות הראשונות בהן זכו עד כה בוגרי אקדמיה!

המדליה האולימפית הראשונה בה זוכים בוגרי אקדמיה (צילום: עמית שיסל באדיבות הוועד האולימפי בישראל)

 

אנו מעריכים את האמון שניתן בנו על-ידי הספורטאים והוריהם במסגרת המקצועית ובמעטפת של מכון וינגייט. גם השנה, נעשה כל שביכולתנו למען מימוש הפוטנציאל הגדול שלהם ולהצלחתם בזירה הלאומית והבין-לאומית כספורטאים הישגיים בשנה המאתגרת שלפנינו".

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הסתיים המחזור ה-3 של תוכנית "פודיום"

הסתיים המחזור ה-3 של תוכנית "פודיום"

חדשות, ביה"ס למאמנים ולמדריכים, מכון וינגייט, ספורט הישגי
21 - 05 - 2024
קרא עוד
יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל

יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל

מכון וינגייט, חדשות
13 - 05 - 2024
קרא עוד
מרכינים ראש לזכר הנופלים והנרצחים

מרכינים ראש לזכר הנופלים והנרצחים

חדשות, אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט, מכון וינגייט
12 - 05 - 2024
קרא עוד
משלחת ישראל למשחקים האולימפיים פריז 2024

משלחת ישראל למשחקים האולימפיים פריז 2024

חדשות, מאמרים, מכון וינגייט, ספורט הישגי
16 - 04 - 2024
קרא עוד