הכנס את החיפוש שלך
לוגו וינגייט

טוקיו 2020: תודה רבה לנבחרת הפראלימפית

טוקיו 2020: תודה רבה לנבחרת הפראלימפית

מאת: Marie Rose
חדשות, ספורט הישגי, TOKYO2020
09 - 09 - 21

הנבחרת הפראלימפית של ישראל סיימה את הופעותיה בטוקיו 2020 עם 9 מדליות: 6 מדליות זהב, 2 מדליות כסף ומדליית ארד אחת. על 8 מתוך 9 המדליות חתומה נבחרת השחייה בהובלת המאמן יעקב בנינסון. שי אברהמי, מנכ”ל מכון וינגייט: “המשלחת הפראלימפית הוכיחה עוצמות מנטליות וספורטיביות יוצאות דופן. שמחנו לשמש כ׳אי ירוק׳ לנבחרת השחייה הפראלימפית ביישורת האחרונה של ההכנות לטוקיו”

תודה רבה ל-33 הספורטאיות והספורטאים הפראלימפיים של ישראל על הופעה מדהימה ומרגשת בטוקיו 2020. כל הכבוד גם למאמנות ולמאמנים, לצוותים המקצועיים ולכל אנשי המשלחת על עבודה מעולה. שאפו!

 

אנחנו במכון וינגייט, הבית של הספורט בישראל, גאים על הליווי הצמוד של מתאמת היחידה לספורט הישגי, יעל לנדר, ושל מדור התזונה של המרכז לרפואת ספורט ולמחקר בראשות התזונאית איילת וינשטיין – המעניקה ליווי צמוד לנבחרת השחייה.

 

אנו גם שמחים לשמש כבית וכ״אי ירוק״ למחנות אימונים של נבחרת השחייה – ולא רק בימי סגר.


עם כיוון השעון: המאמן יעקב בנינסון, השחיין מארק מליאר, השחיין עמי דדאון, החותרת מורן סמואל והשחיין איאד שלבי (צילום: קרן איזקסון, באדיבות ההתאחדות לספורט נכים).

 

 

שי אברהמי, מנכ״ל מכון וינגייט:

“המשלחת הפראלימפית הוכיחה עוצמות מנטליות וספורטיביות יוצאות דופן. בתקופת הקורונה, מכון וינגייט שימש לנבחרת השחייה הפראלימפית כ׳אי ירוק׳ ביישורת האחרונה של ההכנות לטוקיו.

בימים אלו, כחלק מתנופת הבנייה והצמיחה הנרחבת במכון וינגייט, אנו מנגישים את שבילי המכון ואת מתקני האימונים כדי שנוכל לתת מענה טוב יותר גם לספורטאים ולסטודנטים עם צרכים נוספים״.

 

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

בדרך לפריז 2024: שיתוף פעולה בין INSEP לבין וינגייט

בדרך לפריז 2024: שיתוף פעולה בין INSEP לבין וינגייט

חדשות, מכון וינגייט, ספורט הישגי
19 - 09 - 2021
קרא עוד
מורן מסיקה-אידלמן מונתה למנהלת אתנה

מורן מסיקה-אידלמן מונתה למנהלת אתנה

חדשות, מכון וינגייט, אתנה
14 - 09 - 2021
קרא עוד
שנת תשפ”ב: 44 ספורטאים חדשים באקדמיית וינגייט

שנת תשפ”ב: 44 ספורטאים חדשים באקדמיית וינגייט

חדשות, אקדמיית וינגייט למצוינות בספורט
09 - 09 - 2021
קרא עוד
שינוי גודל פונט
ניגודיות